Już jest – Aston Martin w Polsce

Wreszcie na warszawskie i krajowe salony wjeżdża ekskluzywna marka Aston Martin. Jeśli dysponujesz odpowiednim limitem na karcie kredytowej, możesz już zamawiać jeden z V12, Vantage, DB9, DBS, czy Rapide.Polski salon wypatruje klientów...

O wkroczeniu brytyjskiej marki na krajowy rynek pisałyśmy już wcześniej (kliknij tu). Dziś marka Aston Martin została gorąco powitana w Polsce podczas gali inaugurującej otwarcie jej pierwszego salonu. Gala została zorganizowana wraz z AML Polska, która jako jedyna firma w naszym kraju będzie reprezentowała uznaną angielską markę pod nowym szyldem „Aston Martin Warszawa”.

Zobacz cennik Astonów w Polsce – kliknij tu.

fot. Aston Martin

Dr. Ulrich Bez, prezes firmy Aston Martin, powiedział:
– Klienci w Polsce wyrażają ogromne zainteresowanie naszymi samochodami. Cieszymy się, że udało się nam znaleźć godnego zaufania partnera i odpowiednie miejsce, dzięki którym nasi klienci będą mieli bezpośredni dostęp do naszych aut. Rynek samochodów luksusowych w Polsce rozwija się zarówno na poziomie nabywców indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Dzięki ciągłemu napływowi inwestycji z zagranicy oraz szybkiemu rozwojowi gospodarczemu, zarówno Warszawa, jak i nasi nowi partnerzy, mają wiele do zaoferowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy powitać ich w naszej drużynie. Warszawa odegra nieocenioną rolę w procesie ekspansji na rynki Europy Wschodniej, co stanowi ważny punkt w strategii rozwoju sieci sprzedaży.

Aston Martin rozbity w Warszawie – zobacz film.

Nowy salon Astona Martina o powierzchni 170 m2 przeznaczonej tylko i wyłącznie dla tej ekskluzywnej marki został zaprojektowany tak, by pomieścić wszystkie podstawowe modele: V8, V12, Vantage, DB9 oraz DBS. Wyczekiwany czterodrzwiowy model Aston Martin Rapide, który zadebiutował w 2009 roku na Frankfurt Motor Show, a następnie zdobył uznanie mediów podczas swojej światowej premiery w Walencji, będzie dostępny już od kwietnia. Ponadto, w salonie znajdziemy dwa sportowe modele pokazowe, które zapewnią klientom dodatkowe wrażenia.

fot. Aston Martin

Lokalizacja salonu – dziesięć minut jazdy od centrum Warszawy, tuż przy właśnie odnawianym Stadionie Narodowym przy Alei Waszyngtona – zapewnia idealne warunki zarówno dla sprzedaży oraz serwisu samochodów Aston Martin dla terenu całej Polski.

Aston Martin nieustannie powiększa sieć dealerów swoich pojazdów na całym świecie. Na rok 2010 zaplanowano wiele projektów z tym związanych. W 16 europejskich krajach znajduje się aktualnie 48 salonów, włączając w to nowopowstałe przedstawicielstwo w Warszawie. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie salonów w stolicy Grecji oraz we włoskiej Florencji.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

no prosze, tylko patrzec jak w wawie stana salony bentleya, bugatti itd itd, normalnie moskwa!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

no prosze, tylko patrzec jak w wawie stana salony bentleya, bugatti itd itd, normalnie moskwa!

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze