Katarzyna Frendl

Już dziś poznamy zwycięzcę pierwszego w historii konkursu Car of the year Polska! A Ty który wybierasz?

Dziś, około godziny 15., poznamy laureata konkursu Car of the year Polska. Dwudziestu jeden polskich dziennikarzy motoryzacyjnych, w tym redaktor naczelna motocaina.pl Katarzyna Frendl, zadecyduje, który model samochodu z finałowej piątki zostanie uhonorowany prestiżowym tytułem.

Konkurs Car of the year Polska odbywa się po raz pierwszy w naszym kraju. Do tej pory Car of the year był najsłynniejszym konkursem międzynarodowym, jednak Wojciech Sierpowski – wieloletni juror COTY – postanowił stworzyć taki rodzaj konkurencji na rodzimym rynku. Jest to tendencja ogólnoeuropejska, podobny konkurs przeprowadza np. Irlandia.

Aby zakwalifikować do konkursu Car of the year Polska 2020 dany model, każdy z chętnych importerów samochodów w Polsce mógł zgłosić swoje auto z oferty, a decydował dzień wejścia do sprzedaży poszczególnych modeli samochodów, czyli data 1 listopada 2018. 5 listopada tego roku dwudziestu jeden dziennikarzy motoryzacyjnych ogłosiło finałową piątkę aut.

Dziś, jurorzy z przeróżnych mediów, radia, telewizji, internetu, ale również youtuberzy motoryzacyjni podejmą na terenie Automobilklubu Polski ostateczną decyzję.

Piątka finałowych modeli została wymieniona tutaj.

Zasady konkursu i skład jurorów COTY Polska poznasz klikając tutaj.

Dziś o godzinie 15.00 zostanie ogłoszony wynik ostatecznego głosowania jurorów na zwycięzcę Car of the year Polska 2020.

A Ty? Który wybierzesz? 

Strony konkursu:
www.caroftheyear.pl

https://www.facebook.com/CaroftheYearPolska/

https://www.instagram.com/caroftheyearpolska/

https://twitter.com/CaroftheYearPL

 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Każdy i tak ma swojego faworyta, ja to jednak wierzę w koreańską motoryzację i rexton to obecnie terenówka numer jeden, szczególnie zasługuje fakt jak dobrze radzi sobie w terenie

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze