Już 11.111.111 kobiecy hit!

Najnowsza edycja Volkswagena Polo zdecydowanie zasługuje nie tylko na tytuł "Car of The Year", ale i na miano kobiecego hitu roku. Dowód znajdziemy w najnowszym numerze Glamour. Zgrabne autko od VW ma jeszcze jeden powód do świętowania - z taśm zjech właśnie egzemplarz z numerem pełnym jedynek - 11 111 111.

fot. Motocaina

O nowym Polo nieprzerwanie mówi się od kilku miesięcy. Pełne wrażeń relacjonowałyśmy wam jego testy na Sycylii, pisałyśmy też o zaszczytnym tytule Samochodu Roku 2010, który otrzymał pod koniec listopada 2009.

Teraz z taśm fabryki w indyjskiej miejscowości Pune zjechała kolejna "Polówka" - egzemplarz ze zwycięskimi jedynkami -  11.111.111. W świętowaniu jubileuszu brały udział nie tylko wysokie władze zarządu Volkswagen AG, ale również wizytujący indyjską fabrykę prezydent Niemiec Horst Kohler.

Jubileusz jubileuszem, ale nad zakupem małego Volkswagena warto się zastanowić. W lutowym numerze Glamour czytamy, że dziennikarki magazynu udzielające w ramach "Pogotowia Modowego" rad kobietom, które chcą odświeżyć swoją szafę, na zakupy wybierają się właśnie swoim specjalnie oznakowanym ambulansem -  modelem Polo. Jednocześnie uważają to za jeden z przejawów swojego dobrego stylu.

Volkswagen jest sponsorem akcji dla kobiet, które stając przed szafą nie wiedzą w co się ubrać, a często także nie mają się w co ubrać, by wyglądać trendy. Wniosek? Choć poprzednie generacje Polo były unisex, teraźniejsza wersja naprawdę podoba się kobietom i jest ewidentnie glamour.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.