Joanna Miller 13. w Mistrzostwach Świata w Motocrossie Kobiet - wypowiedź zawodniczki

Joanna Miller - jedyna Polka w Mistrzostwach Świata w motocrossie kobiet, z sezonu na sezon poprawia swój wynik. Zamieszczamy jej podsumowanie sezonu.

- Sezon Mistrzostw Świata 2014 już za mną. Mały progres od zeszłego roku i 13 pozycja. Nie jest to satysfakcjonujące miejsce, ale jest to pierwszy zakończony sezon od dwóch lat bez kontuzji. Pierwsza runda w Katarze, gdzie wszystko było dla mnie nowe i trudne do ogarnięcia. Do tego wyścigi w nocy. Runda ta nie należała do najgorszych. Kolejna we Włoszech, gdzie dojeżdżałam na odległych pozycjach. Trzecią rundę w Holandii wspominam najlepiej. Wyścig zakończony w pierwszej dziesiątce i bardzo dobrze mi się tam jechało. Zaraz po Holandii runda we Francji gdzie zaliczyłam bolesne upadki i straciłam punkty narobione w Holandii. Piąta runda w Niemczech, gdzie nie było najgorzej i ostatnia całkowicie nieudana w Czechach. Niestety ciężko jedzie się na zawody, gdzie wszystko przy motocyklu muszę robić sama i nie mam czasu usiąść i odpocząć. Teraz zostało mi dokończyć sezon Mistrzostw Polski i przygotowywać się do Mistrzostw Świata 2015. Równocześnie chciałam bardzo podziękować firmie Jabłoński RACING za przygotowanie motocykla, firmom Artech i Bogusławski za wsparcie i oczywiście Polskiemu Związkowi Motorowemu za ogromną pomoc i umożliwienie startów w Mistrzostwach Świata.

Joanna Miller

fot. z archiwum Joanny Miller

Runda w Katarze - czytaj tutaj.

Runda w Trentino - czytaj tutaj.

Podsumowanie sezonu - czytaj tutaj.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.