Edyta Klim

Jesienny Dubanci i motocykl

Nic tak nie oddaje klimatu jesieni, jak dziecięca zabawa z żołędziami i kasztanami. Petr Václavek tak się zainspirował, że stworzył leśne elfy z żołędzi „Dubanci” i wykreował im bardzo ciekawe życie. Ostatnio Dubanek sprawił sobie motocykl!

Petr Václavek przeprowadził się z rodziną do domku pod lasem. Z każdego, jesiennego spaceru dzieci znosiły do domu dużo kasztanów, żołędzi i innych owoców natury. Cała rodzina miała niezłą frajdę, robiąc z nich różne zwierzęta i ludziki. Trudno się łączyło te elementy zapałkami, więc zaczęli korzystać z pistoletu na klej.

Zobacz także: Cinzia Bolognesi motocykle widzi wszędzie

Petr zaczął publikować zdjęcia tych małych stworków w internecie, na tle jakiejś kreatywnej scenerii. Szczególnie zdjęcia żołędziowych elfów odniosły wielki sukces. I tak zabawa dla dzieci, stała się pasją dla taty. Dubanci ma już swoją stronę www oraz sklep z kalendarzami, pocztówkami, koszulkami, puzzlami, naklejkami itp..

Wśród różnych aktywności, Dubanek jeździ także na motocyklu. Niestety niewiele wiemy o tym modelu, oprócz tego, że napęd ma żołędziowy, a drewniane opony świetnie sobie radzą w terenie. Żona Dubanka podziela jego motocyklową pasję.

Fot. www.facebook.com/dubanci

Więcej na: https://dubanci.cz

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze