Jeep Wrangler z klocków Lego sprawi, że przeżyjesz off-road’ową przygodę w domu!

04 grudnia 2020
5
Kto powiedział, że klocki Lego są przeznaczone tylko dla dzieci? W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej motoryzacyjnych projektów w ramach zestawów Lego Technic.

Lego na przyszły rok oferuje mnóstwo zestawów dla miłośników samochodów. Firma właśnie ogłosiła modele McLarena Senny GTR i samochodu wyścigowego Ferrari 488. Teraz ujawniła zestaw Technic Jeepa Wranglera.

Przy 665 klockach jest to nieco mniej skomplikowana replika niż wspomniane wcześniej Ferrari 488, a nawet prawdziwy konkurent Wranglera, Land Rover Defender. Widać to w dość uproszczonym kształcie i szczegółach.

Przeczytaj też: McLaren Senna GTR z klocków Lego!

Nadal jednak zachowuje liczne fajne funkcje funkcje. Ma solidną przednią i tylną oś, jak w rzeczywistości. Przednie koła skręcają i są uruchamiane za pomocą przycisków na wózku. Maska i drzwi otwierają się, siedzenia składają się, a wyciągarka jest w pełni funkcjonalna.

Przeczytaj też: Niesamowity Jeep Wrangler z klocków Lego

Zestaw trafi do sprzedaży 1 stycznia na stronie Lego oraz w sklepach Lego. Powinien być również dostępny w każdym sklepie z zabawkami, który oferuje zestawy Lego.

Zalecana cena detaliczna to 49,99 euro czyli ponad 200 złotych... Ale hej! To i tak mniej niż musielibyście wydać na oryginalnego Jeepa Wranglera!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!