Niesamowity Jeep Wrangler z klocków Lego

Kto powiedział, że klocki Lego są przeznaczone tylko dla dzieci? W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej motoryzacyjnych projektów w ramach Lego Ideas skierowanych również dla dorosłych fanów motoryzacji. Tym razem w programie pojawił się Jeep Wrangler Rubicon.

Żeby taki model pojawił się na sklepowych półkach, najpierw musi przejść cała drogę w ramach Lego Ideas. Jest to program przeznaczony dla wielbicieli klocków Lego, którzy potrafią stworzyć niesamowite konstrukcje przy wykorzystaniu plastikowych bloczków. 

Po tym, jak projekt dostanie się na stronę internetową programu, użytkownicy muszą na niego głosować. Po zdobyciu 10 tys. głosów może trafić do produkcji, a następnie do sklepów. Twórca projektu dostanie wynagrodzenie w postaci procentu od sprzedaży, zatem jest to obopólna korzyść.

Chiho Kim stworzył niesamowity projekt Jeepa Wranglera Rubicon. Projekt wyróżnia się od innych dużą szczegółowością. Oprócz doskonale odtworzonej bryły samochodu, na jego wyposażeniu pojawiły się takie elementy jak miniaturowy aparat czy gaśnica oraz koło zapasowe. Dach można zdemontować, podobnie jak w prawdziwym Jeepie. Pod maską zamontowano miniaturowy silnik.

Na projekt można głosować w ramach Lego Ideas pod tym adresem.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze