Jamiroquai wystąpi podczas F1 Rocks

Lider zespołu Jairoquai - Jay - K, którego będziemy mieli okazję oglądać  już niedługo w Polsce podczas Orange Warsaw Festival, potwierdził swój udział w imprezie F1 Rocks we Włoszech.

Poza muzyką J- Kay kocha F1.
fot. Jamiroquai

Impreza odbędzie się 9 września tego roku na Stadio Brianteo Monza.

Zespół muzyczny pochodzący z Wielkiej Brytanii, którego frontmanem jest Jay- K sprzedał na świecie ponad 25 milionów egzemplarzy swoich płyt i ma na koncie jedną nagrodę Grammy zdobytą w 1997 roku. Rob Montague odpowiedzialny za F1 Rocks powiedział:

– To wspaniale być z powrotem w Mediolanie po zeszłorocznej udanej imprezie. Nie mam wątpliwości, że show, które zrobi Jamiroquai dla fanów muzyki i sportów motorowych będzie czymś niepowtarzalnym.

Jay Kay, który jest zagorzałym fanem Formuły 1, niejednokrotnie widywanym w padoku, dodał:

– Jestem podekscytowany na myśl o tym, że będę grać podczas F1 Rocks w Mediolanie we wrześniu tego roku. To będzie świetny weekend, muzyka na żywo i cały cyrk F1. Nic może być lepsze.

Elektryzujący Jay – K jest  też kolekcjonerem klasycznych aut, a jednym z samochodów, którym może się pochwalić jest Mercedes, należący kiedyś do Coco Chanel.

Więcej informacji oraz bilety na tego roczną imprezę  F1 Rocks można znaleźć na stronie : http://www.f1rocks.com

Nawiązując do słów muzyka, jesteśmy przekonane, że będzie to niezapomniany weekend. Póki co jednak nie możemy się również doczekać jego występu w Warszawie.

Jednak zanim Jay- K pojawi się w Polsce, przypominany jego motoryzacyjny hit i od razu uprzedzamy,  że nie jest to ” Cosmic Girl”, ale piosenka napisana na cześć Ferrari Enzo:

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze