Jakie auto wybrała Agnieszka Radwańska?

Po serii fantastycznych zwycięstw w końcówce tenisowego turnieju Masters Agnieszka Radwańska odniosła bezprecedensowy sukces, wygrywając WTA Finals. Jakim modelem samochodu porusza się na co dzień?

Cztery dni na przełomie października i listopada zapamiętamy jako najpiękniejszą złotą polską jesień. W czwartek, 29 października, Agnieszka Radwańska wygrała z drugą w rankingu WTA Simoną Halep, rozbudzając nadzieje Polaków. W sobotę po wspaniałym, półfinałowym meczu pokonała finalistkę Wimbledonu Garbine Muguruza z Hiszpanii. W niedzielę emocje sięgnęły zenitu – w niezwykle widowiskowym finale Polka zwyciężyła piątą rakietę świata Petrę Kvitovą, byłą dwukrotną mistrzynię Wimbledonu, z wynikiem 6:2, 4:6, 6:3!

Jesteście ciekawi, jakim autem jeździ Agnieszka Radwańska?

– Z radością jeżdżę tylko Lexusami, miałam okazję zapoznać się właściwie z każdym modelem – powiedziała Agnieszka Radwańska w wywiadzie dla portalu interia.pl. – Najbardziej lubię jeździć tymi z napędem hybrydowym, bo mają świetne przyspieszenie, doskonale się prowadzą i mają ogromną ilość systemów bezpieczeństwa – wiem, że auto czuwa nade mną. I wiem, że ilość spalin jest minimalna, a przy tym niewiele pali.

Lexus od dawna wspiera polski tenis – przykładem może być rozgrywany we wrześniu turniej Pekao Szczecin Open, dwudziesta trzecia tej najstarszej i największej zawodowej imprezy tenisowej w Polsce, której firma Lexus jest partnerem już od ponad dekady.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze