Jak syn kupił mamie samochód jej marzeń – film

Jak cieszy się matka, która dostaje od syna samochód - spełnienie wieloletnich marzeń? Zobacz na filmie.

Spełnianie marzeń to piękna rzecz. Są ludzie, którym większe szczęście niż realizacja własnych pragnień, sprawia przynoszenie radości innym i spełnianie ich życzeń. Jednego z takich niezwykłych bohaterów chcemy Wam przedstawić w dzisiejszym artykule. Sprawił on, że ziściło się życiowe marzenie jego mamy. Nie byle jakie, bo… motoryzacyjne.

Miejsce akcji: Kanada. Bohater: Corey Waden. Ten wyjątkowy chłopak, od dziecka wiedział, że marzeniem jego mamy jest posiadanie Saaba 99 EMS (z 1973 roku), identycznego, jaki miała okazję podziwiać u jednego ze swoich byłych pracodawców, a na który niestety nigdy nie było ją stać.

Dla Corey’a zdobycie auta było nie lada osiągnięciem. Przede wszystkim ze względów finansowych. W 2012 roku jego mama straciła pracę i to na nim spoczął obowiązek utrzymania rodziny. Jako niezwykle przedsiębiorczy chłopak zrealizował jednak swój plan uzbierania wymaganej kwoty. Pozostało już tylko (albo aż) znaleźć odpowiednie auto. Poszukiwania trwały ponad pół roku. Na szczęście Corey’owi udało się skontaktować z prawdziwym kolekcjonerem Saabów i  zakupić  obiekt marzeń mamy. Należy dodać, że Corey postanowił  także wziąć udział w programie ”Millionaire by 25” i zarobić milion przed ukończeniem 25 roku życia, by zapewnić swojej mamie godziwą emeryturę.

Wracając do Saaba: wyjątkowy moment wręczenia kluczyków do auta mamie i chwila, w której po raz pierwszy widzi ona swoją 99-tkę, Corey postanowił nagrać i upublicznić. Radości, która wręcz wypływa z tego filmu nie sposób opisać. Zobaczcie sami.

A swoją drogą, kiedy ostatnio zrobiliście coś dla swoich rodziców?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze