Jak przewieźć kilkumetrową drabinę? To proste – postawić pionowo na przyczepce

Przewożenie długich przedmiotów często bywa problematyczne, ale ten kierowca wpadł na sprytny pomysł, jak sobie sprawę ułatwić. Wszystkiego chyba do końca nie przemyślał.

Tak duża drabina nie zmieściłaby się do samochodu, a bardzo kompaktowa przyczepka też była do tego celu zdecydowanie za krótka. Co zrobić w takiej sytuacji?

Passat B5 to najbardziej uniwersalne i pakowne auto. Oto dowód

Można taką drabinę wsunąć do samochodu i zostawić otwarty bagażnik tak, żeby wystawała z auta. W ten sposób można jednak przewozić ładunki, wystające maksymalnie 2 metry poza obrys pojazdu. Ta drabina mogłaby okazać się zbyt długa.

Tak przewoził kombajn, że spadł mu na ziemię i zablokował drogę krajową

Kierowca wpadł więc na inny pomysł i zwyczajnie postawił drabinę na przyczepce. W teorii obchodzimy w ten sposób wspomniany przepis, ale pojawia się inny problem. Tak wysoka drabina może zahaczyć o coś podczas jazdy. Szczególnie kiedy jest pochylona. Na nagraniu widzimy jak dosłownie na centymetry mija naczepę ciągnika siodłowego, jadącego sąsiednim pasem.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

I w czym problem? Mija i wystarczy

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to : http://milepanie.pl/elwirka

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Dlaczego nie widac rejestracji tego imbecyla.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze