Ikony motoryzacji w garażu Ralpha Lauren’a – galeria i film

Marzenia niektórych z nas ograniczają się do posiadania jednego fajnego samochodu. Dla jednego może to być Bugatti Veyron, dla innego stare Ferrari, a jeszcze dla innego Mercedes 300 SL. Na świecie są jednak i tacy, którzy posiadają je wszystkie na raz, pod jednym dachem.

Jedna z wielu legend motoryzacji w garażu Lauren’a – Bugatti Atlantic z 1938 roku.
fot. Todd Eberle

Do nich z pewnością można zaliczyć słynnego amerykańskiego projektanta, Ralpha Lauren’a. Jego garaż to istny raj dla każdego fana motoryzacji. Ba, nawet ktoś, kto nie interesuje się samochodami nie przejdzie obok takich okazów obojętnie.

Wystarczy wejść do garażu wielkości muzeum, by przekonać się, że ten pan po prostu kocha stare zabytkowe samochody. Jednak oprócz starannie odrestaurowanych okazów jak Bugatti z 1938 roku, Alfa Romeo Mille Miglia, czy też Mercedes SSK „Count Trossi” z 1938 roku, nie zabrakło również miejsca dla takich supersamochodów jak Lamborghini Murcielago SuperVeloce i Bugatti Veyron.

Najlepsze jednak w tym wszystkim jest to, że samochody Ralpha nie pełnią jedynie roli ozdoby garażu, ani nie są tylko inwestycją kolekcjonerską. Lauren nie odpuściłby sobie, gdyby nie mógł raz na jakiś czas któregoś ze swoich aut zabrać na tor wyścigowy i pojeździć nim trochę. To prawdziwy pasjonat, a nie kolekcjoner, który w reflektorach swych samochodów widzi wyłącznie dolary.

Innym słynnym kolekcjonerem wyjątkowych samochodów jest Jay Leno, który od lat już słynie ze swojej miłości do starych automobili. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z wizyty w jego garażu:

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze