Honda szykuje trzy motocyklowe nowości na targi w Tokio

Nadchodzące targi w Tokio będą stały bardzo mocno pod znakiem Hondy. Japoński producent zamierza pokazać na swojej macierzystej ziemi trzy nowości, każda z innej bajki, w fazie konceptów.

Pierwsza nowość od Hondy do studium koncepcyjne o nazwie Light Weight Super Sports. Ta sportowa maszyna ma bardzo dynamiczną i nisko poprowadzoną linię, ostre krawędzie i wygląda złowrogo, szczególnie pomalowana czarnym matem. Na razie producent nie zdradza detali technicznych, ale na zdjęciu możemy zauważyć, że w seryjnej wersji pojawi się wydech od Akrapovic.

Kolejna nowinka to koncept NEOWING. Jest to trójkołowiec, który będzie pozwalał na szybką sportową jazdę przy zachowaniu bezpieczeństwa, dzięki dwóm kołom z przodu. Co ciekawe, będzie to hybryda. Czterocylindrowy silnik spalinowy będzie współpracował z jednostką elektryczną, która ma zapewnić porządnego kopa w postaci wysokiego momentu obrotowego.

 

Trzeci jednoślad nazwa się EV-Cub i jak sama nazwa wskazuje będzie to elektryczny skuter, stworzony do pokonywania krótkich, miejskich dystansów. Użytkownik tej maszyny będzie mógł w łatwy sposób zdemontować baterię umieszczoną w podłodze i podłączyć ją do domowego zasilania.

Te trzy nowości zostaną zaprezentowane już podczas Tokio Motor Show, tuż obok konceptu FCV. Targi rozpoczną się 30 października.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze