Happy hours na stacjach benzynowych

Zjawisko "happy hours" znane nam dotychczas z restauracji wkracza w nowy obszar - na stacje benzynowe. Czy tankowanie stanie się przyjemniejsze?

fot. Motocaina

Tankowanie choć jest w pewnym sensie miłe – w końcu gwarantuje nam jazdę samochodem, często wywołuje na naszej twarzy także krzywy grymas. Cyfry pędzą na dystrybutorze jak szalone, a my niestety – choćbyśmy chcieli – nie potrafimy zatrzymać licznika złotych, a dać obracać się licznikowi od litrów wlewanego paliwa. Na mniejszy rachunek radą jest przemyślany wybór stacji benzynowej i śledzenie coraz to nowszych promocji. Rezultatem konkurencji na rynku jest oferta Neste. Sieć tanich, samoobsługowych stacji benzynowych zaprasza na… happy hours!

Od marca, aż do końca listopada, w prawie każdy weekend na wybranych stacjach paliw Neste będzie można zatankować nasze auto paliwem o bardziej przyjemnej dla oka i portfela cenie. Jak deklarują przedstawiciele firmy przez cały okres trwania promocji tańsze paliwa znajdziemy na każdym ze 106 punktów koncernu.

Przyjazną promocję rozpoczęła Bydgoszcz, a w planach niskie ceny w Kaliszu, Wałczu i Lublinie. Happy hours nie ograniczają się do kilku godzin, ale warto się spieszyć. Tanie paliwo jest w cenie… niskiej cenie.

Miasta i stacje objęte aktualnie promocją można sprawdzić tutaj.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze