Hamann Gallardo – Lambo pod kolor sukienki? Film.

Nie od dziś wiadomo, że kolor samochodu jest dla nas ważny - niezależnie od płci. Niektóre kobiety potrafią ubierać się pod barwę lakieru własnego auta. A co się dzieje, jeśli sytuacja jest odwrotna - czyli mamy ekstra ciuch, a nie mamy odpowiedniego samochodu? No cóż, zawsze można sobie kupić specjalne Lamborghini!

Matową czerń Gallardo LP560-4 od Hamanna mocno ożywiają czerwone wstawki z karbonu.
fot. Hamann

Samochód jest jak oryginalna biżuteria; wyraża osobowość, podkreśla urodę i charakter kierowcy. Gdy za kółkiem zasiada kobieta, jest więcej niż pewne, że zadba o odpowiedni ubiór. Jeśli więc zechce wybrać się na sylwestrową zabawę w pięknej, czarno-czerwonej wieczorowej sukni, idealnym do niej wyborem byłoby… Lamborghini Gallardo LP560-4 stylizowane przez firmę Hamann. Auto wyróżnia się z tłumu „zwykłych” Gallardo masywnym zestawem spojlerów i czerwonymi karbonowymi wstawkami na karoserii. Efekt – unikalna kreacja w wyjątkowym zestawie. Wrażenia? Bezcenne!

Także wewnątrz zadbano o to, by konsekwencji stało się zadość. Z czarnej tapicerki przebijają elementy wykonane z włókna węglowego, polakierowane na czerwony, jaskrawy kolor. Całość wieńczą niezwykłej urody, 20-calowe felgi aluminiowe w czarnym macie, na których spoczywają szerokie opony.

Co to cacko potrafi? Gdyby jednej z pań nie wystarczało seryjne 560 KM pod maską, tuner proponuje o 20 KM więcej i obiecuje, że prędkość maksymalna samochodu wyniesie 328 km/h. Nic, tylko wsiadać i jechać na drugi koniec świata…

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze