Gra „Gran Turismo” wejdzie w nowy wymiar. Czy fani będą zadowoleni?

„Gran Turismo”, popularny symulator wyścigów, ma miliony fanów na całym świecie. Do tej pory gra była dostępna wyłącznie na Playstation, ale wkrótce może się to zmienić.

„Gran Turismo” to jedna z najpopularniejszych gier wyścigowych na świecie. Wyróżnia się doskonale dopracowanymi modelami samochodów, różnorodnymi torami i świetnym odzwierciedleniem fizyki jazdy. W najnowszej odsłonie gry gracze mają do dyspozycji 430 modeli oraz kilkadziesiąt prawdziwych i stworzonych na potrzeby gry lokalizacji.

Powstanie serial na podstawie „Gran Turismo”

W ostatnim czasie na popularności zyskują filmy i seriale na bazie gier. Dobrym przykładem może być zekranizowane niedawno w gwiazdorskiej obsadzie „Uncharted”. Wkrótce ekranizacji doczeka się też „Gran Turismo”.

Szef Sony Pictures Entertainment, Tony Vinciquerra, w rozmowie z portalem TopGear.com potwierdził, że trwają już prace nad serialem na podstawie „Gran Turismo”:

Mamy bardzo solidną reprezentację. „Uncharted” świetnie poradził sobie jako nasz pierwszy projekt. Obecnie pracujemy nad około dziesięcioma kolejnymi. Wśród nich jest „The Last Of Us” dla Netflixa, „God of War” dla Amazon Prime czy „Twisted Metal” dla Peacock. Pracujemy też nad „Gran Turismo”.

Na razie jest jednak zbyt wcześnie, by powiedzieć na kiedy zaplanowano premierę serialu. Nie wiadomo też, czego konkretnie powinniśmy się spodziewać, bo z uwagi na specyficzny charakter gry trudno mówić o jakiejkolwiek fabule.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze