Gosia Rdest jest gotowa do startu sezonu! Już w ten weekend zobaczymy ją w akcji na torze

01 kwietnia 2021
Już w ten weekend rozpoczyna się sezon Alpine Europa Cup. Na starcie ponownie zobaczymy Gosię Rdest, tym razem w nowym zespole. Najszybsza Polka w wyścigach samochodowych będzie reprezentować barwy zespołu Chazel.

Tradycją jest rozpoczynanie sezonu wyścigowego we Francji właśnie w Wielkanoc na torze Nogaro. Weekend wyścigowy nie skończy się więc w niedzielę, ale dopiero w poniedziałek.

Gosia Rdest nie kryje podekscytowania nadchodzącym startem:

Ubiegłoroczne zmagania w Nogaro rozpoczęły się całkiem nieźle. Musiałam się oswoić z nowym dla mnie torem, ale powoli znajdowałam rytm. Incydent w trzecim wyścigu sprawił, że wracałam do domu nie w pełni zadowolona, ale tym razem zapowiada się naprawdę wspaniały weekend. Mam za sobą pełny rok startów pucharowym Alpine, testowałam już auto w tegorocznej specyfikacji, Nogaro bardzo mi się podoba, więc z niecierpliwością czekam na wyjątkową w tym roku Wielkanoc.

Przeczytaj też: Gosia Rdest zdradza plany na sezon 2021!

Do startu w pierwszej rundzie Alpine Europa Cup przystąpi 21 kierowców. Gosia Rdest w tym roku reprezentować będzie zespół Chazel Technologie Course mający wieloletnie doświadczenie we francuskich seriach wyścigowych oraz rajdowych. W ten weeekend jednym z jej kolegów zespołowych będzie Manu Guigou, dwukrotny rajdowy mistrz Francji startujący Alpine A110 R-GT.

Transmisje wyścigów, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie można znaleźć na kanałach społecznościowych serii oraz na YouTube.

Przeczytaj też: Alpine Experience - startuje nowy sezon. Znamy kalendarz wydarzeń na torze!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!