Alpine Experience - startuje nowy sezon. Znamy kalendarz wydarzeń na torze!

Alpine Experience - startuje nowy sezon. Znamy kalendarz wydarzeń na torze!

01 kwietnia 2021
17
Marka Alpine oznacza dla wielu osób coś znacznie więcej niż tylko sportowy samochód. Dlatego, producent zaprasza miłośników wrażeń na tor!

Alpine Centre Katowice rozpoczęło sezon jazd na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. Było to pierwsze w tym roku spotkanie z klientami i miłośnikami marki Alpine.

Podczas spotkania swoim doświadczeniem dzielił się z uczestnikami kierowca rajdowy Michał Streer, który przekazywał wiedzę oraz prezentował swoje umiejętności prowadzenia samochodu Alpine w warunkach torowych.

Miłośnicy marki Alpine i sportowej jazdy mieli okazję doświadczyć wielu niezapomnianych chwil siedząc na fotelu pasażera i wysłuchać wskazówek rajdowego mistrza Polski, a później wykorzystać zdobyte informacje na torze już za kierownicą Alpine A110.

Kolejne spotkanie w ramach Alpine Experience Track Day na torze planowane jest w kwietniu. Udział w wydarzeniu jest odpłatny, zainteresowanych prosimy o kontakt z Alpine Centre Katowice – Alpine Manager Adam Augustin adam.agusting@grupapietrzak.pl, tel. 662 481 867, www.katowice.alpinecars.com.

Kalendarz tych wydarzeń dostępny jest na www.katowice.alpinecars.com/wydarzenia.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!