Gosia Rdest i Rafał Sonik w filmie Disney-Pixar - Auta 3

Gosia Rdest i Rafał Sonik w filmie Disney-Pixar - Auta 3

20 czerwca 2017
2
Rafał Sonik - pierwszy polski zdobywca pucharu dołączył do znakomitego teamu głosów w trzeciej odsłonie historii o legendzie sportu motorowego Zygzaku McQueenie, która właśnie wchodzi do polskich kin. Pojawi się w niej również Gosia Rdest.

W „Autach 3” usłyszymy najlepszy aktorsko-sportowo-dziennikarski skład, w który wchodzą m.in. aktorzy: Piotr Adamczyk, Antoni Pawlicki, Dorota Segda, Marian Opania i Daniel Olbrychski; rajdowcy: Gosia Rdest i Kuba Przygoński oraz dziennikarze Jarek Kuźniar i Włodzimierz Zientarski. Pierwszy polski zwycięzca Rajdu Dakar to nie tylko sportowiec, ale też przebojowy przedsiębiorca i filantrop, do listy dokonań może dopisać rolę Super Sonika, bo tak nazywa się jego bohater w „Autach 3”.

W najnowszej produkcji Disney-Pixar zobaczymy, jak Piotr Adamczyk powraca jako głos legendarnego "Zygzaka McQueena", który był dotąd niepokonanym mistrzem wyścigów i pięciokrotnym zdobywcą Złotego Tłoka. Teraz jednak wszystko się zmienia. Zawodnicy nowej fali nie tylko podkopią jego pozycję na torze, ale też jego pewność siebie. Zygzak jednak nie odpuści i zrobi wszystko, aby ponownie zająć pole position.

„Auta 3” w kinach od 15 czerwca!

fragment filmu “Auta 3” z głosem Sonika

Zwiastun filmu

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!