Daria Mikólska

Geneva Motor Show wraca po długiej przerwie. Znamy datę w 2023 roku

Pandemia koronawirusa wykreśliła jedno z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Europie. Geneva Motor Show wraca po trzyletniej przerwie. Organizatorzy ogłosili już oficjalną datę nadchodzących targów.

Ostatnie trzy edycje Geneva Motor Show zostały odwołane przez pandemię COVID-19. Jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu motoryzacyjnym po raz ostatni odbyły się w 2019 roku. Zgodnie z najnowszymi planami kolejna edycja imprezy wystartuje 14 lutego 2023 roku i potrwa pięć dni.

Zobacz: Geneva Motor Show odwołane po raz trzeci z rzędu. Powód? Ten sam co ostatnio

Decyzję o wznowieniu organizacji targów w Genewie ogłoszono za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na profilu facebookowym Geneva International Motor Show pojawiło się zdjęcie wraz z komunikatem.

Wielkim znakiem zapytania będzie liczba wystawców na nadchodzących targach. Producenci przyzwyczaili się już do premier organizowanych online, które w krótkim czasie mogą dotrzeć do bardzo szerokiej publiczności.

Główną wadą tradycyjnych targów były ogromne koszty organizacyjne. Dlatego w ostatnich latach coraz więcej firm motoryzacyjnych rezygnowało z takich inwestycji, co bezpośrednio dotknęło organizatorów targów we Frankfurcie i Paryżu.

Przyszłoroczna impreza w Genewie z pewnością pozwoli zweryfikować wszystkie znaki zapytania związane w organizacją tak dużych imprez. Pod warunkiem, że rozkręcająca się kolejna fala pandemii w Chinach nie pokrzyżuje tych planów. Targi w Pekinie zostały właśnie przesunięte z tego powodu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze