Karolina Chojnacka

Geneva Motor Show odwołane po raz trzeci z rzędu. Powód? Ten sam co ostatnio

Organizatorzy Geneva Motor Show ogłosili, że zaplanowane na luty 2022 roku największe europejskie targi motoryzacyjne zostały odwołane. Dlaczego?

Geneva Motor Show to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych na świecie. Do momentu wybuchu pandemii koronawirusa impreza była organizowana cyklicznie. Edycję 2020 odwołano w ostatniej chwili. Rok później targi również się nie odbyły. Wszystko wskazywało jednak, że w 2022 roku powrócimy do normalności, ale tak się nie stanie.

Geneva Motor Show odwołane po raz trzeci z rzędu

Organizatorzy Geneva Motor Show ogłosili, że zaplanowane na luty 2022 roku największe europejskie targi motoryzacyjne zostały odwołane.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Zdecydowaliśmy się na taki krok, bo chcielibyśmy uniknąć konieczności odwoływania imprezy w ostatniej chwili w wyniku problemów spowodowanych pandemią.

Jako wstępną datę kolejnej edycji wskazano rok 2023. Niewykluczone jednak, że wcześniej, jesienią 2022 zorganizowana zostanie katarska edycja Geneva Motor Show, której gospodarzem będzie Doha.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze