Gala Businesswoman roku 2012 w salonie Toyota Okęcie

2 marca w salonie Toyota Okęcie odbyła się gala Businesswoman Roku 2012. Podczas spotkania wręczono statuetkę dla najbardziej przedsiębiorczej kobiety roku oraz wyróżnienia dla firm. Niestety, Toyoty w Toyocie nie było za wiele.

Wydarzenie rozpoczęło się wystąpieniem Joanny Morea oraz Marka Shepherd, którzy zaprezentowali zgromadzonym namiastkę swojej twórczości, dzięki czemu widownia została wprowadzona w klimat jazzu i swingu. Następnie, odbyły się krótkie prezentacje nowych modelów wprowadzonych na rynek przez markę Toyota – Verso oraz RAV4.

Ponadto, podczas spotkania swoje wystąpienie miała Anna Szubert – personal strategist branding, która opowiedziała o świadomym budowaniu marki. Poza tym, naprawdę dobre wrażenie zrobiły pokazy mody przygotowane przez marki Potis & Verso, Artur Szenfeld oraz Nessi. Rzeczywiście, prezentowane ubrania były tak różnorodne, że mogły trafić nawet do najbardziej wybrednych klientów.

Galę zaszczyciły obecnością dwa znane i poważane kobiety – pisarka Krystyna Kofta oraz tancerka, twórczyni teatru kabaretowo-rewiowego Sabat.

Zakończenie części oficjalnej zaś, to koncert utalentowanej wokalistki – Moniki Urlik, znanej z uczestnictwa w programie The Voice of Poland.

Nie da się ukryć, że gala, która odbyła się w salonie Toyoty nie miała wiele wspólnego z motoryzacją. Dwie, z perspektywy dziennikarza motoryzacyjnego, ważne premiery – Verso i RAV4, na polskim rynku, zostały zupełnie pominięte, a ich charakterystyka streszczona w pięciominutowym przemówieniu. Co więcej, miejsc dla wielu gości niestety też zabrakło, dlatego niektórzy spóźnieni zorganizowali sobie czas w premierowych modelach Toyoty, które stały, niemal niezauważalne, obok wejścia głównego. Czyżby wszechobecny kryzys dał się we znaki organizatorom? A może grafika RAV4 na zaproszeniu była zupełnie nietrafionym pomysłem?
Niemniej jednak gratulujemy wszystkim wyróżnionym Paniom. Ich praca i zaangażowanie w swoje pasje, potwierdzają tylko, że każda z nich zasługuje na tytuł Businesswoman roku!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze