Karolina Chojnacka

Ford Ranger nowej generacji zadebiutuje już w listopadzie! Co o nim wiemy?

Ford zapewnia, że zdefiniował od nowa, przeprojektował i udoskonalił nową generację kultowego pick-upa. Kiedy Ford Ranger nowej generacji ujrzy światło dzienne?

Ford Ranger nowej generacji ma być najbardziej przemyślanym, wszechstronnym i sprawnym Rangerem w historii. Ford przeprowadził ponad 5000 wywiadów i współpracował z setkami właścicieli pick-upów, podczas dziesiątków spotkań warsztatowych na całym świecie, aby zdobyć informacje o tym, jak użytkownicy korzystają ze swoich aut, co im się w nich podoba, czego by sobie życzyli i co ma dla nich największe znaczenie – pomogło to amerykańskiemu producentowi w zaprojektowaniu i opracowaniu oczekiwanych i najbardziej docenianych rozwiązań dla Rangera nowej generacji.

Ford Ranger
Ford Ranger nowej generacji zadebiutuje już w listopadzie, fot. materiały prasowe / Ford

Prototypy nowego Rangera zostały poddane testom, obejmującym przejechanie 10000 kilometrów przez pustynię, co odpowiada przejechaniu 1250000 km lub jechaniu w terenie przez 625000 km z maksymalną ładownością. 

Nowy Ranger ma wyróżniać się wyrazistym wyglądem i wieloma nowymi elementami wyposażenia, które zwiększają jego przydatność i wszechstronność. Max Tran, główny projektant Rangera, wyznał:

Okazało się, że bez względu na rynek, nasi klienci są ludźmi czynu. Lubią rozwiązywać własne problemy i czuć się pewnie w swoim pick-upie… nie tylko za sprawą funkcjonowania pojazdu, ale także za sprawą satysfakcji, jaką daje im podczas jazdy.

Ford Ranger nowej generacji – data premiery

Ford Ranger nowej generacji zostanie oficjalnie zaprezentowany 24 listopada.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze