Fiat 500X po liftingu – kilka detali całkowicie zmieniło wygląd auta

Fiat 500X przeszedł kurację odmładzającą. Zmieniło się tylko kilka detali, które jednak sprawiły, że włoski crossover wygląda zupełnie inaczej.

Fiat 500X to samochód, w którym włoski styl niedużego autka spotyka się z nowoczesną koncepcją crossovera. Na rynku jest od 2015 roku. Teraz Fiat pochwalił się odświeżonym wydaniem modelu 500x.

Fiat 500X 2022
Fiat 500X 2022, fot. materiały prasowe / Fiat

Wielkie „500” przytwierdzone do atrapy chłodny podkreśla przynależność modelu do najbardziej rozpoznawalnej linii w gamie Fiata. Dzięki temu prostemu zabiegowi wersja X znacząco upodobniła się do nowego, elektrycznego Fiata 500, który jest oznaczony w identyczny sposób. Nowe detale zdobią też tył pojazdu, gdzie pojawił się napis „Fiat”.

Do wyboru będą trzy wersje wyposażenia: Sport, Cross i Urban. Niedawno ofertę uzupełniła też dodatkowa edycja specjalna „Red” wyróżniająca się, jak nazwa wskazuje, czerwoną kolorystyką.

W gamie jednostek napędowych rolę bazowego sinika nadal będzie pełnić benzynowe 1.0 o mocy 120 KM. W ofercie powinien pozostać także mocniejszy silnik 1.3 o mocy 150 KM, choć przypuszczenia te potwierdzą się to dopiero po opublikowaniu oficjalnego cennika.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze