Ferrari tylko dla dorosłych. Zestaw Lego Technic obudzi w nich dziecięcą radość

Jak obudzić w sobie dziecięcą radość? Na przykład bawiąc się klockami! Kolorowe klocki i samochody rozpalają wyobraźnię zarówno małych, jak i dużych chłopców i dziewczynek. W portfolio Lego jest wiele propozycji dla dorosłych, którzy klockami Lego bawią się jak dzieci.

Spis treści:

W portfolio Lego jest wiele propozycji dla dorosłych, którzy klockami bawią się jak dzieci. Lego Technic to wielka frajda dla małych i dużych. Ta seria umożliwia zabawę realistycznymi modelami, które odzwierciedlają prawdziwe samochody, maszyny, samoloty, helikoptery i statki. Na dodatek są wyposażone w szereg zaawansowanych możliwości i funkcji, dzięki którym modele można elektronicznie sterować.

Dorośli fani klocków Lego, kochają skomplikowane zestawy z serii Technic. W szczególności te oznaczone symbolem 18+, czyli zarezerwowane dla doświadczonych składaczy klocków. Taki jest właśnie najnowszy zestaw – Lego Technic Ferrari Daytona SP3.

Lego Technic Ferrari Daytona SP3 – zabawka tylko dla dorosłych

Zestaw Lego Technic Ferrari Daytona SP3 składa się z 3778 elementów. Model z klocków jest pełen detali i funkcji, które ucieleśniają kunszt inżynierski oraz elegancki design tej niezrównanej sportowej wyścigówki.

Lego Technic Ferrari Daytona SP3
Lego Technic Ferrari Daytona SP3, fot. materiały prasowe / Lego

Aby uchwycić ducha wyścigów, który jest sercem marki Ferrari, nowy model Lego Technic w skali 1:8 posiada 8-biegową sekwencyjną skrzynię biegów ze skrzynią łopatkową, silnik V12 z ruchomymi tłokami i efektowne srebrne lakierowane felgi.  Dzięki parze otwieranych drzwi motylkowych budujący może odsłonić luksusowe wnętrze z doskonale odtworzonym kokpitem i logotypem marki.

Ferrari Daytona SP3 to czwarty model z serii Lego Technic Ultimate Car Concept. Model po złożeniu ma ponad 14 cm wysokości, 59 cm długości i 25 cm szerokości.

Lego Technic Ferrari Daytona SP3 – cena

Zestaw Lego Technic Ferrari Daytona SP3 będzie dostępny od 1 czerwca 2022 r. wyłącznie w sklepach Lego, a w pozostałych punktach sprzedaży pojawi się od 1 sierpnia. Cena? 1999,99 złotych.

Dla najwierniejszych fanów Ferrari i Lego umożliwiły wgląd za kulisy powstawania modelu w ekskluzywnej książce. Zawiera ona między innymi wywiady z projektantami Lego i Ferrari, a także z Kjeldem Kirkiem Kristiansenem, który opowiedział, dlaczego ten model tak wiele dla niego znaczy. Książka „Lego Technic Daytona SP3, The Sense of Perfection” będzie dostępna wyłącznie w serwisie LEGO.com od 1 czerwca 2022 roku w nakładzie 5000 egzemplarzy.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze