Erika Detota w aucie Kena Blocka oraz modelka w bikini – film

Zapraszamy do obejrzenia filmu z rozmowy amerykańskiej zawodniczki rajdowej - Eriki Detoty z Robertem Parkerem z Ford Racing i jej przymiarce do rajdowej Fiesty Kena Blocka podczas salonu w Nowym Jorku. Jednak u boku Mr. Gymkhana przejechała się... skąpo odziana modelka. 

Niedawno oprowadzała nas po targach w Nowym Jorku Serena – czytaj tutaj. Tym razem, w specjalnym materiale dla sportece.com, rajdowa zawodniczka Erika Detota rozmawia z Robertem Parkerem o zaangażowaniu producenta marki Ford w rajdy. Mamy jedną z niewielu okazji przyjrzeć się z bliska rajdówce Kena Blocka.

Zapraszamy również do obejrzenia wspomianego w materiale wideoklipu, który niedawno odbił się w internecie szerokim echem i to o dziwo nie ze względu na jazdę w wykonaniu Blocka, ale z uwagi na jego pasażerkę.

Producenci gier komputerowych sięgają po coraz bardziej wymyślne metody promocji. Twórcy gry DIRT 3 postanowili zorganizować niecodzienny event, za kierownicą posadzili Mr. Gymkhana – Kena Blocka, a w fotelu pilota skąpo odzianą modelkę Zoo Magazine, podczas improwizowanej przejażdżki na Battersea Power Station w Londynie. Sądząc po minie dziewczyny, była to przejażdżka jej życia… Jazdy Gymkhana 3 Ford Fiesta na długo nie zapomni. Pytanie czy wizerunek modelki przyciągnie graczy do zakupu gry? Czy już nie wystarczy palenie gumy, jazda driftem, ryk silników i zawodowi kierowcy, aby zachęcić potencjalnych graczy do dobrego tytułu?

Gdybyście chcieli zobaczyć Kena w akcji na żywo, już w tym roku pojawi się on na imprezie iLoveRally organizowanej na Śląsku. Nie wiemy czy będą mu towarzyszyć równie piękne dziewczyny niczym z promocji DIRT3, ale jednego jesteśmy pewne – nie zabraknie rajdowych emocji.
 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze