Obejrzyj New York Auto Show z piękną blondi - Serene

29 kwietnia 2011
Tak, to typowe, stereotypowe, miejscami beznajdziejne. Ale jak przykuć uwagę mężczyzny - potencjalnego kupca aut? Wystarczy połączyć piękne samochody z pięknymi kobietami i mamy efekt gwarantowany. Organizatorzy New York Auto Show, postanowili w tym roku wykorzystać w celu promocji social media.
Loading module...

Serena ze specjalistą Range Rovera
kadr z youtube
Widocznie czasem rzeczywiście niesamowitej urody hostessy postawione przy niebanalnych samochodach nie wystarczą... Tym razem więc zatrudniono przedstawicielkę płci pięknej - blond Serene... Otrzymała operatora kamery do dyspozycji i teren wystawy jako miejsce pracy oraz przeprowadzania "ciekawych" wywiadów. Powstała z tego mieszanka wybuchowa - trochę taniego sexapilu, trochę udawania, że Serena jednak się na czymś zna: "które auto Waszym zdaniem ma najlepsze tylne siedzenie do... no wiecie... tylnosiedzeniowych "aktywności"? Oto cykl filmów „NY AUTO SHOW - Po zmroku".

Kanał wystawy na youtube cieszy się nie małą popularnością, a wszystko dzięki blondynie, która zadaje pytania wprawiające w zakłopotanie poproszonych o wywiad ekspertów.

Ciekawe, co na to kobiety, które de facto tłumnie przybyły na wystawę? Nas to po prostu śmieszy...

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!