Obejrzyj New York Auto Show z piękną blondi – Serene

Tak, to typowe, stereotypowe, miejscami beznajdziejne. Ale jak przykuć uwagę mężczyzny - potencjalnego kupca aut? Wystarczy połączyć piękne samochody z pięknymi kobietami i mamy efekt gwarantowany. Organizatorzy New York Auto Show, postanowili w tym roku wykorzystać w celu promocji social media.

Serena ze specjalistą Range Rovera
kadr z youtube

Widocznie czasem rzeczywiście niesamowitej urody hostessy postawione przy niebanalnych samochodach nie wystarczą… Tym razem więc zatrudniono przedstawicielkę płci pięknej – blond Serene… Otrzymała operatora kamery do dyspozycji i teren wystawy jako miejsce pracy oraz przeprowadzania „ciekawych” wywiadów. Powstała z tego mieszanka wybuchowa – trochę taniego sexapilu, trochę udawania, że Serena jednak się na czymś zna: „które auto Waszym zdaniem ma najlepsze tylne siedzenie do… no wiecie… tylnosiedzeniowych „aktywności”? Oto cykl filmów „NY AUTO SHOW – Po zmroku”.

Kanał wystawy na youtube cieszy się nie małą popularnością, a wszystko dzięki blondynie, która zadaje pytania wprawiające w zakłopotanie poproszonych o wywiad ekspertów.

Ciekawe, co na to kobiety, które de facto tłumnie przybyły na wystawę? Nas to po prostu śmieszy…

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze