Erika Detota na podium USCR – film

Erika Detota zaczęła sezon Rajdowych Mistrzostw Ameryki  (USCR) na podium. Pierwsza runda - Rajd Nowego Jorku  miała miejsce w okolicach miasta Walton Monticello (NY).

Detota i Hanson podczas pierwszej rundy Rajdowych Mistrzostw Ameryki.
fot. z archiwum zawodniczki

Pierwszym wyzwaniem dla Eriki było zrobienie swoich własnych notatek podczas zapoznania z trasą, które odbyło się przed imprezą. Do tej pory zawodniczka miała tylko możliwość modyfikowania tych, które dostała od organizatora. W tym zadaniu Detote wspierał, mentor Travis Hanson, który był podekscytowany siedząc na prawym fotelu.

– Chcę pomóc Erice utrzymać dobre tempo jazdy oraz podpowiedzieć jej jak w efektywny sposób może wykorzystać swoje umiejętności. Cieszę się, że osiągnęliśmy założony cel – powiedział nie kwestionowany lider USCR Travis Hanson.

Rajd nie należał do najłatwiejszych. Drogi były bardzo zdradliwe, ponieważ miejscami pokryte były mieszanką piasku i śniegu. Detota i Hanson jechali bardzo dynamicznie, dzięki czemu mieli okazję powalczyć o pierwszą pozycję. Jednak uszkodzenie przewodów paliwowych pod koniec drugiego dnia kosztowało ich startę, aż 10 minut.  Ostatecznie załoga zajęła trzecie miejsce w klasie 2WD.

– Po kilku niepowodzeniach w całym rajdzie jestem bardzo zadowolona, że udało nam się zająć trzecią pozycję. Pragnę podziękować naszym fanom za wspacie – powiedziała Erika po zakończonym rajdzie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze