Konrad Maruszczak

Elektryczny Opel Corsa – cena w Polsce

Wygląda świetnie, oferuje całkiem niezły zasięg i ma bogate wyposażenie. Czy elektryczny Opel Corsa jest jednak warty tych pieniędzy?

Marka Opel w tym roku obchodzi swoje okrągłe urodziny. Jeden z najstarszych producentów aut na świecie teraz mocno inwestuje w elektromobilność. Kolejnym jej przykładem jest nowy elektryczny Opel Corsa Electric. Co oferuje?

Elektryczny Opel Corsa Electric w sportowej wersji GS

Auto przyciąga wzrok sportowym wyglądem, a to zasługa pakietu GS, w specjalnym czerwonym lakierze Rekord Red i z kontrastującym czarnym dachem. Dodatkowo mamy tu, czarne obudowy lusterek zewnętrznych i 16-calowe czarne obręcze kół ze stopów lekkich. Oprócz czerwonego lakieru, klienci mogą również wybrać edycję Yes w innym kolorze.

Wewnątrz pasażerowie elektrycznej Corsy usiądą na sportowych fotelach pokrytych tkaniną z czerwonymi akcentami. Ciemna podsufitka zestawiona jest z lśniąco białymi innymi elementami wnętrza. Elektryczny Opel Corsa Electric może być doposażony m.in. w bezkluczykowy system „Keyless Start”, pilot parkowania i automatyczną klimatyzację.

Elektryczny Opel Corsa Electric – ile kosztuje w Polsce?

Pod maską małego elektryka z Rüsselsheim znajdziemy silnik elektryczny o mocy 100 kW/136 KM i 260 Nm momentu obrotowego. Pomiędzy postojami na ładowanie, akumulator o pojemności 50 kWh pozwala przejechać do 357 kilometrów (zgodnie z normą WLTP).

Samochód jest dostępny w polskich salonach od 129 000 zł.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze