Karolina Chojnacka

Ekipa W Series dołącza do walki z rakiem piersi: „Trzeba pomagać w każdy możliwy sposób”

Październik od ponad 30 lat jest miesiącem świadomości na temat nowotworu piersi. Puma oraz W Series z dumą wspierają tę światową inicjatywę w ramach platformy She Moves Us, która ma celu wspieranie kobiet ze świata sportu oraz kultury.

Podczas wyścigu W Series na Circuit of the Americas w Austin w Teksasie zawodniczki zespołu Puma W Series Team ścigały się w charakterystycznych butach oraz rękawiczkach zdobionych emblematyczną różową wstążką – symbolem walki z rakiem piersi.

Puma W Series Team
Puma W Series Team, fot. materiały prasowe / Puma

Caitlin Wood, zawodniczka zespołu Puma W Series Team, wyznała:

Moja mama choruje na nowotwór piersi – dowiedziałam się o tym w tym roku podczas wyścigu w Spa. Możliwość uczestnictwa w platformie Puma podczas Miesiąca Świadomości Raka Piersi znaczy dla mnie naprawdę wiele. Historia każdego jest inna i fajnie jest móc się nią podzielić. Moja mama aktywnie uczestniczy w życiu małej społeczności jaką stworzyła organizacja Barbells for Boobs. To istotne, by mieć narzędzia do komunikowania się z osobami, które mają podobne doświadczenia do twoich. Jestem naprawdę dumna, że mogę być tego częścią i pomagać w każdy możliwy sposób.

Puma W Series Team
Puma W Series Team, fot. materiały prasowe / Puma

Barbells for Boobs jest jedną z organizacji, z którymi współpracuje marka Puma. Poprzez swoje działania zachęca do rozmów o raku piersi, a także edukuje na temat korzyści płynących z aktywności fizycznej. Każdy może podzielić się swoją historią przy użyciu hasztagu #SheMovesWithPurpose. Za każdy udostępniony wpis, marka przekaże 1 dolara (do łącznej kwoty 25 000 dolarów) na Barbells for Boobs.

Puma W Series Team
Puma W Series Team, fot. materiały prasowe / Puma

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze