Edyta Klim

Różowe motocykle stworzone do walki z rakiem piersi

Różowy to nie tylko ulubiony kolor Barbie i słodkich dziewczynek. To także kolor walki i nadziei, a w kampanii z różową wstążką udział brały także motocykle.

Stacy Jendon przegrała walkę z rakiem piersi w wieku zaledwie 35 lat, ale w ostatnich miesiącach życia pomogła mężowi zaprojektować motocykl, który zdobią różowe wstążki.

Jody Jendon, który pasjonuje się budowaniem motocykli, włożył dużo pracy w ten egzemplarz, ozdobił go także fotografią Stacy.

– Niektórzy ludzie widząc mężczyznę na różowym motocyklu – nie mogą w to uwierzyć! Ale, gdy podchodzą do mnie, poznają całą historię, to ich nastawienie w jednej chwili się zmienia. Różowy kolor zwraca uwagę, a pamięć o Stacy i walce z rakiem jest ciągle żywa– mówi Jody.

Jedyny w swoim rodzaju różowy motocykl został zbudowany przez Shelbyville, rezydenta Steve Koontz of Fighting Chance Customs, gdy jego przyjaciółka zachorowała na raka piersi. Motocykl został przeznaczony na loterię na rzecz fundacji „Fight Like A Girl”, która pomaga w opłaceniu kosztów leczenia chorych na raka piersi kobiet.

Do pomocy tej samej fundacji dołączył także producent motocyklowych kanap – Mustang. Trafił tam częściowy dochód ze sprzedaży serii kanap wykonywanych pod zamówienie, zdobionych na różowo i z symbolem różowej wstążki.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze