Dzień kobiet i kobiecy weekend na rajdowo – przewodnik po imprezach

Z okazji Dnia Kobiet automobilkluby przygotowały imprezy motoryzacyjne w szczególności dla pań. By wziąć udział w takiej, sportowej rywalizacji wystarczą chęci i własny samochód.

Piknik Motoryzacyjny z okazji 8 marca

Częstochowa

Data: 8 marca

Informacje: www.facebook.com/events/586766128083638

Automobilklub Częstochowski zaprasza Panie zmotoryzowane na Piknik Motoryzacyjny Miłośników Czterech Kółek z okazji 8 Marca – Dnia Kobiet. W ramach imprezy odbędą się próby sprawnościowe na wesoło, konkursy z nagrodami oraz atrakcje zarówno dla uczestniczek i kibiców. Wśród kibiców rozlosowane zostaną dodatkowo – nagrody w postaci darmowych przeglądów w wyznaczonych warsztatach samochodowych.

Nie bądź „babą” za kierownicą!

Nie bądź „babą” za kierownicą!

Dąbrowa Tarnowska

Data: 9 marca

Informacje: www.automobilklub.tarnow.pl

Automobilklub Tarnowski i Agencja Reklamowa ELEFANT zapraszają samochodową imprezę sprawnościową. Początek o godz. 10 na parkingu obok Stacji BP w Dąbrowie Tarnowskiej.

Ewa za kółkiem

Każda z kobiet posiadająca samochód, będzie mogła sprawdzić swoje umiejętności u boku licencjonowanego kierowcy rajdowego, jako instruktora. Ponadto Szkoła Jazdy Jedynka udostępni do rywalizacji swojego Suzuki Swifta wyposażonego w tzw. troleje.

Dla najsprawniejszych czekają przejazdy pokazowe na prawym fotelu w samochodach rajdowych! Na zakończenie odbędzie się pokaz driftu w wykonaniu Łukasza Wnęka.

Ewa za kółkiem

Gorzów

Data: 9 marca

Informacje: www.facebook.com/events/218353921702672

Automobilklub Gorzowski zaprasza na imprezę samochodową, turystyczną „EWA ZA KÓŁKIEM”. Organizator obiecuje rajdową zabawę, emocjonujące próby sprawnościowe, atrakcje na mecie, nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

KZK – Dzień Kobiet

Łódź

Data: 9 marca

Informacje: www.automobilklublodzki.pl

Automobilklub Łódzki zaprasza w niedzielę na Motodrom, gdzie odbędzie się Konkurs Zręczności Kierowców. Impreza przewiduje 4 okrążenia toru, a do wyniku sumowane będą 3 najlepsze czasy. Zapisy od godz. 11.00, a start po 12.00.

KZK z klasą Pań

Mokra Prawa

Data: 9 marca

Informacje: www.facebook.com/AKSkierniewice

Auto Klub Skierniewice zaprasza w niedzielę na 5. rundę Konkursów Zręczności Kierowców o Puchar Starosty Skierniewickiego. Zawody odbędą się na terenie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Wod-Kan w Mokrej Prawej. Z okazji Dnia Kobiet w KZK będzie specjalna Klasa Pań.

XXI edycja Rajdu Pań (więcej o rajdzie pisałyśmy tu)

Opole

Data: 8 marca

Informacje: www.facebook.com/events/643032069067835

Opolskie Stowarzyszenie Automobilistów zaprasza po raz 21-szy na Rajd Pań. Zawody są imprezą otwartą dla wszystkich sympatyków turystyki samochodowej.

Impreza składa się z dwóch odcinków jazdy turystyczno-nawigacyjnej o łącznej długości ok. 50 km  na terenie miasta Opola i jego okolicach oraz z próby sprawności kierowania pojazdem i zadań z zakresu BRD.

Automaster Super OS

Opole
Data: 9 marca
Na terenie Automaster Motopark w Kamieniu Śląskim odbędzie się Automaster Super OS – Jedziemy dla kobiet! W programie: bezpłatna sesja pielęgnacyjna dla pań na kosmetykach marki Mary Kay, troleje – nauka wychodzenia z poślizgów, symulator dachowania i zderzenia, dmuchane sumo – dla dzieci, ognisko i grill.
A do rywalizacji sportowej przygotowano odcinek specjalny – wyznaczoną trasę z przeszkodami, którą należy przejechać w jak najkrótszym czasie. Odcinek składać się będzie z jednej próby sportowo- zręcznościowej, przejeżdżanej z pomiarem czasu minimum 5 razy. Celem kryterium jest podnoszenie umiejętności i doskonalenie techniki jazdy samochodem oraz popularyzowanie sportów samochodowych.
Rajd Wielkopolanki za kółkiem

Rajd Wielkopolanki za kółkiem (więcej o rajdzie pisałyśmy tu)

Tor Poznań

Data: 8 marca

Informacje: tutaj i www.facebook.com/rajdwielkopolankizakolkiem?fref=ts

Rajd dla pań jest organizowany po raz 13. w historii Automobilklubu Wielkopolski. Będą niespodzianki, atrakcje i zdrowa, sportowa rywalizacja. Przewidywane są próby samochodowe, dwa ciekawe odcinki jazdy po mieście, konkurencje wymagające zwinności i sprytu, przejazdy wyjątkowym pojazdem – niespodzianką.

A można wygrać samochody z pełnym bakiem na weekend, kubki rajdowe dla każdej uczestniczki, puchary dla najlepszych, nagrody i upominki, pamiątkowe dyplomy ze zdjęciem.

KJS Tylko dla Kobiet

Stalowa Wola

Data: 9 marca

Informacje: www.automobilklubstalowawola.pl

Automobilklub Stalowa zaprasza na Konkursową Jazdę Samochodem „Tylko dla Kobiet”. Tradycyjnie na parkingu obok Delikatesów Frac przy ul. Niezłomnych w Stalowej Woli zostanie przygotowana trasa, na której uczestniczki rywalizować będą o tytuł najlepszej zawodniczki.

Lady in Red

Panie będą miały do pokonania trzy próby sportowe, rozwiązywanie testu z Przepisów o Ruchu Drogowym oraz próbę na fantomie. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Lady in Red

Cienin

Data: 8 marca

Informacje na www.redrally.pl

Zbliża się trzecia edycjarajdu! 8 marca 2014 na poligonie w Cieninie ponowna mobilizacja zjednoczonych sił żeńsko-męskich – zmagania załóg rajdowych i quadów pod hasłem „Lady In Red v. 3”. Dopuszcza się start załóg: żeńskich, żeńsko-męskich oraz męskich. Tradycyjnie w załogach męskich, z uwagi na charakter imprezy, co najmniej jeden z uczestników powinien posiadać widoczny kobiecy atrybut – dozwolone np. spódnice, peruki, bikini, itp. najszybsze KOBIETKI uzyskają tytuł „MISS Lady In Red ”, umożliwiający darmowe starty we wszystkich imprezach organizowanych przez RED RALLY TEAM w sezonie 2014.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze