Rajd Wielkopolanki za kółkiem – 8 marca!

W dzień kobiet Automobilklub Wielkopolski organizuje rajd dedykowany wyłącznie paniom. Zapowiada się świetna zabawa, mnóstwo atrakcji, a do wygrania będą cenne nagrody!

Historia i tradycja zobowiązuje. Rajd dla pań jest organizowany po raz 13. w historii Automobilklubu Wielkopolski. Ten fakt zbiega się z niecodzienną, bo 100. rocznicą uzyskania prawa jazdy przez Klementynę Śliwińską, pionierkę wielkopolskiego automobilizmu, wyjątkową kobietę, która jako pierwsza w Wielkopolsce, już w 1914 roku mogła pochwalić się dokumentem prawa jazdy.

Dlatego organizatorzy postanowili rajd uczcić imieniem Klementyny Śliwińskiej.

Czego można się spodziewać 8 marca na torze Poznań?

Będą niespodzianki, atrakcje i dobra rajdowa zabawa, emocje i zdrowa sportowa rywalizacja, próby samochodowe, dwa ciekawe odcinki jazdy po mieście, konkurencje wymagające zwinności i sprytu, przejazdy wyjątkowym pojazdem – niespodzianką.

Rajd dla kobiet – Wielkopolanki za kółkiem 2014 – 8 marca tor Poznań.

Co można wygrać? Samochody z pełnym bakiem na weekend, kubki rajdowe dla każdej uczestniczki, puchary dla najlepszych, nagrody i upominki, pamiątkowe dyplomy ze zdjęciem.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku! Kliknij tu.

Jest konkurs!
Organizatorzy ogłaszają też konkurs na najciekawiej przystrojone auto! Najciekawsze projekty zostaną nagrodzone pucharami i nagrodami.

Jak się zgłosić? Kliknij tu.

Organizator: Automobilklub Wielkopolski www.aw.poznan.pl (61) 853 61 03 Dział Turystyki

Zobacz z kim się będziesz zmagać – lista startowa tutaj.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze