”Dwie kobiety, dwa auta, jeden parking”, film o pewnym pojedynku

Co się stanie, gdy na jednym parkingu spotkają się dwie kobiety w średnio dobrym humorze? Jak skończy się ich pojedynek na... samochody? Zobaczcie na filmie!

Według niedawno opublikowanych badań kobiety są bardziej agresywne za kierownicą. Podobno częściej niż mężczyźni używają tak zwanych wyrażeń agresywnych w stosunku do innych uczestników ruchu drogowego, krzyczą na pozostałych kierowców itp. Odrębne badanie przeprowadzone z udziałem dzieci, potwierdziło, że za kółkiem częściej denerwuje się mama niż tata.

My postanowiłyśmy podejść do tematu z przymrużeniem oka  i pokazać wam filmik, który do tematu agresji kobiet za kółkiem podchodzi na wesoło.

W filmie znajdziemy scenografię  z życia codziennego: ogromny parking pod supermarketem, ciasno poustawianie samochody. Ta pozornie zwykła sceneria stanie się jednak prawdziwym polem bitwy, pomiędzy dwiema kobietami, z których żadna nie odpuści, nie bacząc na straty materialne związane z totalnym zniszczeniem auta. Hasło umieszczone na jednym z samochodów w tym filmie: ”War is not the answer” nie będzie tu miało zastosowania. Poziom testosteronu (!) sięga w tym obrazie przysłowiowego zenitu. A wszystko zaczyna się od niewinnej słownej wymiany zdań…

Niezależnie od tego, ile razy obejrzycie to video – wywoła ono na waszej twarzy uśmiech. Macie to zagwarantowane.

Warto dodać, że jedną z głównych bohaterek jest aktorka polskiego pochodzenia – Jane Kaczmarek, znana wielu widzom jako mama serialowego Malcolma z serialu ”Zwariowany świat Malcolma”.

Zaś motoryzacyjni bohaterowie tego filmiku to Ford Mustang i 1998 Ford Tempo. Które z aut radzi sobie lepiej – oceńcie sami.

Morał z tej historii może być następujący: nie warto zadzierać z kobietą na parkingu pod centrum handlowym.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze