Karolina Chojnacka

Ducati świętuje zwycięstwa w MotoGP. Czy Ducatisti pokochają GP Team Replica 21?

Sezon Mistrzostw Świata MotoGP 2021 trwa w najlepsze. Ducati postanowiło świętować swój triumf w Grand Prix Misano i Riviera di Rimini w wyjątkowy sposób.

Ducati Lenovo Team prezentuję kolekcję GP Team Replica 21, zainspirowaną zwycięstwami Francesco Bagnaię na torach w Aragonii i Misano. Kolekcja przeznaczona jest dla fanów, którzy chcą nosić barwy swojej ulubionej drużyny podczas weekendów wyścigowych, jak i na co dzień.

GP Team Replica 21
GP Team Replica 21, fot. materiały prasowe / Ducati

Linia odzieży dedykowana fanom Ducati Lenovo Team składa się z bluzy, koszulki polo, t-shirtu oraz czapki. Kolekcja wiernie odwzorowuje ubrania noszone przez członków Ducati Lenovo Team podczas zawodów MotoGP.

Kolekcja GP Team Replica 21 jest wyjątkowa, ze względu na serię spersonalizowanych produktów, które zostały oznaczone symbolami zawodników Ducati Lenovo Team, Francesco Bagnaia i Jacka Millera. Naszywki i nadruki z Bagnaia #63, Miller #43 oraz loga zawodników są zintegrowane z t-shirtami i bluzami proponowanymi w klasycznych odcieniach Ducati Corse i wykonanymi z wysokiej jakości materiałów.

GP Team Replica 21
GP Team Replica 21, fot. materiały prasowe / Ducati

Produkty z kolekcji GP Team Replica 21 dostępne są w sklepie internetowym oraz w salonach sieci Ducati.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze