Karolina Chojnacka

Plażuj w stylu Ducati! Ducati Beach Collection doda sportowego charakteru twoim wakacjom!

Wakacje. Wymarzony urlop. Słońce, plaża, delikatna morska bryza. Czy można wyobrazić sobie lepszy wypoczynek? Można! Wystarczy dodać odrobinę motoryzacyjnych emocji!

Ducati prezentuje nową kolekcję plażową na lato 2021, składającą się z serii ubrań i akcesoriów stworzonych przez bolońskiego producenta dla wszystkich Ducatisti, które nawet w najgorętszym sezonie roku, nie chcą rezygnować z noszenia i popisywania się kolorami swojej pasji.

Wśród nowych ubrań, które wzbogacają linię strojów kąpielowych Ducati na lato, znajdują się dwa kostiumy kąpielowe w klasycznych kolorach Ducati Corse: dla pań klasyczne bikini Race, wykonane z poliamidu i elastanu, a dla panów szorty kąpielowe Race, wykonane z poliestru, aby zagwarantować oddychalność i szybkość schnięcia.

Ducati Beach Collection
Ducati Beach Collection, fot. materiały prasowe / Ducati

W kolekcji znalazły się również akcesoria przydatne podczas pobytu na plaży. To między innymi klapki Ducati Corse Race, łączące wygodę i estetykę w asymetrycznej szacie graficznej, która łączy w sobie czerń, biel i czerwień czy miękki w dotyku ręcznik plażowy o doskonałej zdolności suszenia, idealny do wypoczynku na plaży.

Ducati Beach Collection
Ducati Beach Collection , fot. materiały prasowe / Ducati

Ducati Beach Collection jest dostępna u dealerów w sieci Ducati lub online na stronie shop.ducati.com.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze