Karolina Chojnacka

Akcesoria Ducati Performance. Włoski producent prezentuje nową kolekcję akcesoriów turystycznych

Rozpoczyna się sezon wakacyjnych, motocyklowych podróży. Tych, którzy snują już plany na pierwsze dłuższe wypady, może zainteresować nowa kolekcja motocyklowych akcesoriów od Ducati.

Wybór odpowiednich akcesoriów i odpowiedniego wyposażenia technicznego może sprawić, że motocyklowe podróże będą jeszcze przyjemniejsze. Dlatego Ducati oferuje entuzjastom jednośladów szeroki wybór akcesoriów turystycznych z katalogu Ducati Performance, stworzonych, aby ułatwić motocyklistom podróże.

Akcesoria Ducati Performance
Akcesoria Ducati Performance, fot. materiały prasowe / Ducati

Symbolicznymi akcesoriami podróżniczego świata są torby i walizki, niezbędne narzędzia do przenoszenia wszystkiego, czego potrzebujemy podczas zwiedzania nowych lokacji. Katalog Ducati Performance oferuje szereg różnych typów toreb zaprojektowanych w oparciu o rodzinę motocykli, na których są montowane.

Na przykład w przypadku Multistrady V4, globtrotera par excellence z gamy Ducati, sztywne sakwy boczne mają objętość zaprojektowaną tak, aby zapewnić maksymalną pojemność i osiągnąć maksymalną praktyczność w połączeniu z kufrem górnym zintegrowanym z pojazdem i podpórką centralną , niezbędną, aby zawsze bezpiecznie zaparkować motocykl. Zarówno sakwy boczne, jak i kufer górny mają linie zaprojektowane tak, aby lepiej integrowały się z designem motocykla i można je dopasować do swojego jednośladu za pomocą zestawów pokrowców, dostępnych w różnych kolorach.

Akcesoria Ducati Performance
Akcesoria Ducati Performance, fot. materiały prasowe / Ducati

Dla tych, którzy uwielbiają podróżować we dwoje, ważne jest, aby zapewnić maksymalny komfort również pasażerowi. Akcesoria takie jak podgrzewane siedzenie (dostępne w Multistradzie V4 zarówno dla kierowcy, jak i pasażera) pozwalają cieszyć się jazdą nawet w najzimniejsze dni i na górskich drogach, a praktyczne uchwyty dla pasażerów zapewniają wygodne podparcie przez cały czas podróż i są dostępne jako akcesoria do modeli SuperSport 950, Monster i Hypermotard 950.

Innym przydatnym gadżetem, szczególnie na dłuższe podróże, dostępnym dla niektórych modeli Ducati, jest zestaw nawigacji satelitarnej Ducati Zumo 396 , który oprócz zapewniania wskazówek drogowych, umożliwia zapisywanie przebytych tras, udostępnianie tras w czasie rzeczywistym, ale także wykonywanie połączeń w trybie głośnomówiącym i słuchanie muzyki. Nawigator Ducati Zumo 396 jest wyposażony w duży ekran o przekątnej 4,3 cala, jest wodoodporny, odporny na na rozpryski paliwa oraz promieniowanie ultrafioletowe.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze