Druga eliminacja Pucharu Kobiet Motocaina.pl

Od marca 2010 organizujemy w ramach sprintu Niskie Łąki Cup we Wrocławiu zmagania samochodowe dla amatorek - Puchar Kobiet Motocaina.pl. 9 maja odbędzie już już druga eliminacja tych zawodów. Nagrody ufundowała firma kosmetyczna Avon Cosmetics Polska.

Zwycięzczynie pierwszej eliminacji Pucharu Kobiet Motocaina.pl
fot. Andrzej Browarny

Już 9 maja Motocaina.pl rozpocznie drugą z 10 planowanych eliminacji Pucharu Kobiet Motocaina.pl. Każda ze startujących Pań ma możliwość rywalizowania zarówno w klasyfikacji generalnej ze wszystkimi zawodnikami, ale także w specjalnie stworzonej klasyfikacji kobiet. Zgodnie z regulaminem zawodów walka toczy się o nagrodę specjalną – wręczaną na koniec sezonu.  

Puchar Kobiet Motocaina.pl
7 marca 2010 roku odbyła się pilotażowa runda Pucharu Kobiet Motocaina.pl na Dolnym Śląsku. W „Babskim ściganiu” wzięło udział 21 uczestniczek. Tydzień później Motocaina zorganizowała pierwszą eliminację, z 10 cykli pucharowych, amatorskich sprintów dla kobiet na torze Niskie Łąki we Wrocławiu, w których kobiety rywalizują o Puchar Kobiet Motocaina.pl.

Do grona sponsorów nagród dla Pań podczas drugiej eliminacji Pucharu Kobiet Motocaina.pl, dołączy firma Avon Cosmetics Polska. Na miejscu imprezy będzie można skorzystać z profesjonalnego doradztwa konsultantek,  a trzy najszybsze Panie zostaną uhonorowane Pucharem Motocaina.pl i pen drive’ami, oraz zestawem nagród rzeczowych (min. od Avon Cosmetics).

O imprezie 

Zdobywczyni 1 miejsca w pierwszej eliminacji Pucharu Kobiet Motocaina.pl na Niskich Łąkach – Magda Becella
fot. Maciej Niechwiadowicz

Trasa do pokonania zostanie wyznaczona na torze przy ul. Niskie Łąki 4. Wyścig główny składa się z dwóch przejazdów na czas, każdy po cztery okrążenia wokół asfaltowego toru, a o wyniku końcowym decyduje suma wszystkich przejazdów. Zarówno uczestniczki rywalizacji, jak i kibice – będą mieli możliwość śledzenia wyników na żywo. 

Zapisy rozpoczynają się od godz. 8.00 do 9.30 w biurze imprezy, a przy wcześniejszych zgłoszeniach przez internet na stronie www.niskielaki.com.pl można przyspuchar motocainapieszyć procedurę rejestracji przed zawodami.

Do Pucharu można przystąpić samodzielnie lub zaprosić osobę towarzyszącą (pilota) na prawy fotel. Tor można wcześniej obejrzeć, jak i wykonać przejazd zapoznawczy. Starty odbywają się własnym samochodem, zatem można też zawody potraktować jako możliwość doskonalenia techniki jazdy. 

Przy Pucharze Kobiet Motocaina.pl pracują kobiety, można więc liczyć na wsparcie w każdej sprawie. 

Na wszelkie pytania dotyczące Pucharu Motocaina.pl odpowiadamy również pod emailem: puchar@motocaina.pl i telefonem 501-672-542.

Przeczytaj też jak się udało Babskie Śiganie z wizą Polskiego Związku Motorowego, które odbyło się 7 marca u podnóża Ślęży w Łagiewnikach. Kliknij tutaj.

Relację w pierwszej eliminacji Pucharu Kobiet Motocaina.pl przeczytasz tu.

Wszystkie informacje potrzebne do startów znajdziesz tu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze