Dorota Gardias w Kajetanem Kajetanowiczem w TVN Turbo

01 lutego 2011
Od początku stycznia na antenie TVN Turbo emitowany jest program "Wydaje ci się, że umiesz jeździć?" z Dorotą Gardias i mistrzem rajdowym Kajetanem Kajetanowiczem.
Loading module...

Nie tylko pogodynka, ale tez prowadząca program motoryzacyjny.
fot. Motocaina.pl
Niedawno Dorota Gardias przesiadła się z wygranego w "Tańcu z gwiazdami" Porsche do Lancii Delty. Zmiany nadchodzą parami, więc teraz symatyczną pogodynke możemy oglądać... w programie motoryzacyjnym.

"Umiesz jeździć?" to program dla miłośników motoryzacji i mocnych wrażeń, w którym uczestnicy sprawdzają swoje umiejętności jazdy samochodem. W jury zasiądają Dorota Gardias oraz Kajetan Kajetanowicz, którzy oceniają nie tylko czas przejazdu uczestników, ale także "wrażenia artystyczne" oraz styl wykonania manewru.

W pierwszych odcinkach programu udział biorą śmiałkowie wyłonieni podczas eliminacji, którzy zasiadają za kierownicami własnych aut, by w ostrej walce zmierzyć się z zadaniami wytyczonymi przez jury. W drodze eliminacji jury wyłoni 8 uczestników, którzy staną do dalszej walki.

Zobacz Dorotę Garias w filmie z Markiem Nygą.

Dorocie motoryzacja nie jest obca; wcześniej jeździła z Markiem Nygą autem rajdowym podczas Barbróki 2009.
fot. mat. prasowe
Ci, którym uda przejść się dalej, w kolejnych odcinkach wysiądą ze swoich pojazdów, by zasiąść za kierownicą i poczuć moc rajdowego silnika Subaru Impreza czy Lamborghini Galardo. Rajdowy Mistrz Polski, Kajetan Kajetanowicz, zademonstruje uczestnikom jeden z ekstremalnych manewrów, którego umiejętne powtórzenie stanowić będzie zadanie konkursowe w odcinku.

Na zwycięzcę czeka przejazd w jednym z odcinków rajdu "Barbórka" jako pilot, w towarzystwie światowej sławy rajdowca - Tommiego Mäkinnena. Nagrodą za zajęcie drugiego miejsca w konkursie jest szkolenie w Szkole Jazdy Subaru, gdzie zwycięzca pod okiem fachowców będzie mógł doskonalić technikę jazdy.

Premiera "Wydaje ci się, że umiesz jeździć?" na antenie TVN Turbo zawsze w soboty o godz. 11.30.

Zachęcamy do codzienniego korzystania z naszego Motoprogramu.

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!