Edyta Klim

Don’t Rush Challenge od grupy motocyklistek enduro „Baby na Motóry!”

Don't Rush Challenge cieszy się coraz większą popularnością. Swoją wersję przedstawiła także grupa motocyklistek enduro „Baby na Motóry!". Zobaczcie, jaka to była przemiana!

Don’t Rush Challenge to krótkie filmiki, które pokazują różne oblicza jednej osoby w ekspresowej przemianie. Następnie łączy się kilka takich filmów w jeden, z podkładem muzycznym muzycznym utworu „Don’t Rush” od Young T & Bugsey ft. Headie One. Ważne jest takie ułożenie scen, by przejście z jednej osoby do drugiej odbywało się w formie wirtualnego przekazania jakiejś rzeczy lub takiego samego sposobu zasłonięcia obiektywu.

Po wersjach ze zmianą odzieży i makijażu, wyzwanie przyjęło się w różnych grupach zainteresowań i grupach zawodowych. Swoje wersje Don’t Rush Challenge pokazały także motocyklistki – zobaczcie je tutaj: Seksowne i odważne-wiele twarzy motocyklistek w Don’t Rush Challenge

Grupa motocyklistek enduro „Baby na Motóry!” postanowiła zmontować własną wersję Don’t Rush Challenge. Na pomysł stworzenia takiego filmu wpadła Eliza Zielińska, którą rozbawiły i zainspirowały filmiki stworzone przez zawodowych żołnierzy, pilotów i polskie stewardessy:

Obejrzałam kilka tego typu challenges – spodobały mi się bardzo wersje polskich stewardess oraz zagranicznych pilotów samolotów i stwierdziłam, że trzeba pokazać kobiecą stronę off-road. Zmotywowało mnie to, że jeszcze nigdzie nie natrafiłam na taką wersję, gdzie motocykle i kobiety będą w takiej, niestandardowej odsłonie. Należę do grupy na Facebooku ,,Baby na Motóry!”, która zrzesza polskie motocyklistki. One nie boją się zjechać z asfaltu i często lubią lądować w błocie, w piachu. Osobiście weszłam do świata enduro i potwierdzam, że jest to super odpoczynek od asfaltu (śmiech).

Mogłoby się wydawać, że to nic trudnego, jednak dobre zgranie scen wymaga doskonałej współpracy wielu osób:

Wstawiłam na grupie świetny filmik polskich stewardess z zapytaniem, czy są w grupie chętne osoby, żeby nagrać coś podobnego. Odzew był szybki i duży! Zaczęło się od komentowania posta, a skończyło na stworzeniu specjalnego czatu dla występujących dziewczyn. Miałam w głowie taką wizję, żeby rozpocząć od seksownego wyglądu, a na kolejnych ujęciach odsłonić piękno motocykli off-road. Stworzyłam wspólny plik do edycji, gdzie napisałam kilka propozycji scen, a dziewczyny mogły go uzupełniać własną weną twórczą. Nakreśliłyśmy całkiem fajny scenariusz, który tak naprawdę, nie był bardzo potrzebny, ponieważ ostatecznie chodziło o kolejność scen, co, która motocyklistka odbiera i jak podaje dalej. Współpraca z dziewczynami na czacie była tak przyjemna, że do tej pory utrzymujemy tam kontakt i czat stał się dla nas czymś więcej, niż więzią ,,służbową” – mówi Eliza.

Po indywidualnych nagraniach trzeba je wszystkie zmontować w jeden film Don’t Rush Challenge:

Dogadałyśmy się, że każda z nas nagra swoje sceny i wyśle mi do montażu. Tu przyszła z pomocą Asia Jankowska-Mazur, która zaproponowała pomoc w łączeniu filmów. Podzieliłyśmy się pół na pół, a w ostateczności Asia przejęła całość, bo ma większe doświadczenie w montażu, a i mi zaczęło brakować na to czasu.

Efekt końcowy moim, i nie tylko moim zdaniem – jest rewelacyjny! Miałyśmy odcinek przedpremierowy, tzn. mogłyśmy w swoim gronie obejrzeć film i się  nim zachwycić. Chwilę później został upubliczniony na YouTube. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z dziewczynami i już myślimy nad kolejnymi, filmowymi odsłonami siebie i naszej pasji. Film wyszedł świetnie, bo z „Babami na Motóry!” nie mogło być inaczej! – podsumowuje Eliza.

Więcej o grupie: Baby na Motóry!

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Na motury z Panio Edyto Wrucho!!! A hej!!! Dowej ta Pani!!! Ta jedziem na!!! Ta motury ta!!! Pójdziem na a tam motury hejj!!!!! Dowej Pani dowej!!! Jodziem na hejj!!!!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Racja. Teraz pełno tego. Za każdym rogiem sztuczny pies, szczur czy knur

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Jadziem jadziem na motury, a tam wielkie tłuste knury, knury kwicza knury ryją, świnie także wnet zawyją.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

No super taki filmik! W koncu cos naprawde dobrze zrobione. Ale fajne babki. Bo juz nudne te filmiki jedno i to samo, makijarz i pedzel i sztuczne rzezy i sztuczne co tam…i te z facetami tez juz do kitu wszystko takie sztuczne. No super wam wyszlo!

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze