Seksowne i odważne – wiele twarzy motocyklistek w Don’t Rush Challenge, który podbija internet

Na co dzień pełne wdzięku, kobiecości i uroku - dziewczyny, kobiety, matki. Gdy wsiadają na motocykl trudno im odebrać naturalny powab - mimo przykrycia starannie ułożonej fryzury kaskiem, a ciała motocyklowymi ciuchami. Buty na motocykl zamiast szpilek - dlaczego nie?

Koronawirus zmienił nasze życie, ale go nie zatrzymał. Wiele aktywności znalazło swój odpowiednik w domowym zaciszu i tam też realizowane są kreatywne pomysły. Wiele z nich opartych jest o wirtualną zabawę w typie „challenge”, czyli wyzwania. Polega to na tym, że jedna osoba robi coś i wskazuje osoby, które też mają sprostać takiemu wyzwaniu. Tematyka wyzwania jest dowolna, więc zabawę można wykorzystać do rozśmieszania, robienia głupot, jak i do rozbudzania aktywności charytatywnej, ekologicznej itp.

Co to jest i na czym polega Don’t Rush Challenge?

Don’t Rush Challenge to krótkie filmiki, które mają pokazać szybką przemianę głównego bohatera filmu. Pierwsze wersje wyzwania polegały na przedstawieniu swojej osoby w stroju i z wyglądem po długiej, domowej izolacji, a następnie w stroju/makijażu wyjściowym, albo bardziej imprezowym. Oba filmiki mają być tak zmontowane, żeby przejście z jednego do drugiego stroju było natychmiastowe, jak po dotknięciu magiczną różdżką. Do tego celu są wykorzystywane różne przedmioty, które na sekundę zasłaniają obiektyw kamery.

Cały challenge ma sens, gdy do akcji dołączy kilka / kilkanaście osób i te krótkie filmiki zostaną zmontowane w jeden film z podkładem muzycznym utworu „Don’t Rush” od Young T & Bugsey ft. Headie One. Dlatego bardzo ważny staje się odpowiedni montaż filmików i takie ułożenie scen, by przejście z jednej osoby do drugiej odbywało się w formie wirtualnego przekazania jakiejś rzeczy lub takiego samego sposobu zasłonięcia obiektywu.

Motocyklistki w Don’t Rush Challenge

Po wersjach ze zmianą odzieży, wyzwanie zataczało coraz szersze kręgi w różnych grupach zainteresowań. Po przemianie każdy mógł stać się taki, jaki być najbardziej lubi. Swoje wersje Don’t Rush Challenge pokazały także motocyklistki.

Tak swoją przemianę z wersji seksownej, na (nie mniej seksowną) – motocyklową, przedstawiły motocyklistki z SoCal Biker Babes:

A tak swoją wersję codzienną i motocyklową przedstawiły motocyklistki z Rumunii:

Tak kask przekazały sobie motocyklistki z różnych stanów USA:

Pojawiły się już też wersje Don’t Rush Challenge od polskich motocyklistek:

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Ostatni film adv: MEGA!!

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze