Quantcast

Dacia Jogger w wersji kamper. Producent zapowiada rozszerzenie oferty

Dacia Jogger, nowy rodzinny samochód rumuńskiej marki, dostępny jest w wersji pięcio- lub siedmioosobowej. Wkrótce dołączy do nich... kamper!

Prosty samochód w przystępnej cenie dla zdroworozsądkowego kierowcy. Taka w skrócie jest Dacia Jogger, która w portfolio rumuńskiej marki zastąpi dwa modele – Logana MCV i Lodgy.

Dacia Jogger to nowy rodzinny samochód rumuńskiej marki. Na pokładzie zmieści pięć lub siedem osób albo bardzo dużo bagażu i będzie dostępny w dwóch wersjach silnikowych (w przyszłości pojawi się także hybryda). Okazuje się, że do oferty Joggera dołączy także wersja kamper.

Dacia Jogger w wersji kamper

Dacia Jogger doczeka się wersji kamper. Informację tę potwierdził Lionel Jaillet, wiceprezes ds. produktu Dacii w wywiadzie dla magazynu „Auto Express”:

Jeśli chodzi o kamper, to tak, pracujemy nad nim. Powinien pojawić się już wkrótce. Rozszerzenie zakresu aktywności na świeżym powietrzu, które nasi klienci mogą wykonywać naszymi samochodami, jest wyraźnie wpisane w naszą filozofię. Jogger ma do tego odpowiedniego ducha.

Na razie jest zbyt wcześnie, by mówić o tym czy będzie to samodzielny model, czy pakiet akcesoriów. Nie ma jednak wątpliwości, że przestrzeń bagażowa Joggera o pojemności 1819 litrów (po rezygnacji z wszystkich tylnych siedzeń) stwarza dość spore możliwości montażu na przykład szafek, stolika, czy rozkładanego łóżka.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze