Katarzyna Frendl

Kanadyjska sieć stacji w Polsce też obniża ceny paliwa i za hot-dogi – ale do czasu

Wzorem innych sieci stacji, także kanadyjski koncern ogłosił dziś ofertę promocyjną i że obniża ceny paliwa. Do kiedy obowiązuje rabat?

Jak w każdym przypadku opisanym przez nas wcześniej, czyli na stacjach Orlen, Lotos i BP oraz Moya, także Circle K przygotowała ofertę na wakacje. Od dziś do rabatów na paliwo, myjnię, hot hoga i kawę, za zatankowane litry, dochodzi jeszcze jeden – 10 procent upustu na zakupy w sklepie. Stacja wyraźnie obniża ceny paliwa do poziomu konkurencji.

Circle K obniża ceny paliwa – do kiedy?

Uczestnicy programu lojalnościowego Extra mogą liczyć na rabaty przez cały rok, a od teraz do końca wakacji otrzymują również dodatkową zniżkę w wysokości 10% na produkty w sklepach Circle K przy zakupie minimum dwóch sztuk produktów. Rabat obowiązuje – także poza wymienionymi produktami – także na przekąski, napoje i inne zakupy w sklepie. Zniżka nalicza się automatycznie, przed dokonaniem płatności za produkty przy kasie. Promocja potrwa od 7 lipca do końca sierpnia 2022 roku.

obniża ceny paliwa
obniża ceny paliwa

Warto wiedzieć, że sieć przygotowała stałe zniżki na paliwo dla swoich klientów. 11 maja b.r. wprowadziła na rynek ofertę rabatową dla członków programu lojalnościowego, która obowiązuje na stałe, bez wskazywania wybranych okresów promocyjnych. Jednorazowo na stacjach sieci można zakupić 85 l paliwa w obniżonej cenie, a vouchery rabatowe otrzymują wszyscy klienci – również ci, którzy opłacają tankowania kartą flotową.

To jednak nie koniec korzyści – klienci programu EXTRA, oprócz rabatów na paliwo, zyskują również inne benefity w zamian za tankowanie na Circle K – m.in. 50% rabat na kawę lub Hot Doga, 50% rabat na dowolny program myjni oraz codzienne zniżki na zakup wybranych produktów w sklepie oznaczonych symbolem „EXTRA z kartą”. Dodatkowo przystępując do programu, po zakończonej rejestracji, każdy nowy klient otrzymuje do wyboru kawę lub Hot Doga gratis.

Więcej informacji i regulamin akcji można znaleźć na stronie sieci. Promocji nie podlegają m.in. alkohole z wyjątkiem piwa czy wyroby tytoniowe. Pełna lista produktów dostępna pod powyższym linkiem.

Z oferty mogą skorzystać uczestnicy programu lojalnościowego Circle K, kupując  minimum dwa produkty z oferty sklepowej.

Komentarze:

wilkuu - 8 lipca 2022

Też będą chcieli od nas cały zbiór danych? 🙂

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze