Katarzyna Frendl

Kolejna obniżka ceny na stacji paliw – podajemy KOD RABATOWY! Masz 4 dni aby skorzystać na tańsze Pb i ON oraz produkty w sklepie

Mamy ostatnio wysyp informacji o oferowaniu kierowcom tańszego paliwa. Obniżka ceny na stacji paliw dokonała się właśnie w kolejnej sieci. Mamy dla was kod rabatowy na tańsze paliwo!

Wiemy już, że przez wysoką inflację kolejna sieć zdecydowała się na odważny krok. Po stacjach Lotos, BP i Orlen, obniżka ceny na stacji paliw Moya została ogłoszona kilka dni temu, a teraz do promocji dorzucono niższe ceny za produkty w sklepie samoobsługowym. Dla przypomnienia, Moya to jedyna taka marka w Polsce, która rozwija swoje stacje paliw w trzech typach:

  • konwencjonalne, obsługowe z przystacyjnym sklepem i Caffe Moya,
  • automatyczne, wyłącznie dla flot i samoobsługowe,
  • Moya express, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Już od dziś można zatankować o 20 gr taniej na każdym litrze paliwa na dowolnej stacji Moya express! Wystarczy wpisać na słupku kod rabatowy 0710, by uzyskać zniżkę. Kod ważny będzie na samoobsługowych stacjach MOYA express przez cztery dni – od 7 do 10 lipca 2022 r.

obniżka ceny na stacji paliw
obniżka ceny na stacji paliw

Promocja obejmuje benzynę bezołowiową 95, olej napędowy oraz uszlachetniony ON MOYA Power – w zależności od dostępności na stacji. Lista stacji paliw MOYA express dostępna jest pod linkiem.

Marka oferuje też promocje dla klientów, którzy zapiszą się do newslettera – można regularnie uzyskiwać dodatkowe rabaty od cen wyświetlanych na pylonie.

Moya express to nowoczesne, samoobsługowe stacje paliw, należące do ogólnopolskiej sieci Moya. Można na nich kupić benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz uszlachetniony. System pozwala samodzielnie zatankować oraz rozliczyć się. Podobnie jak na pozostałych stacjach tego typu, płatność za paliwo odbywa się gotówką, kartą płatniczą, kartą Moya firma bądź innymi kartami flotowymi, które są akceptowane w sieci.

Obniżka ceny na stacji paliw – wakacyjna promocja w sieci Moya

Wcześniej stacja Moya informowała od 2 lipca kierowcy detaliczni mogą zaoszczędzić nawet 30 groszy na litrze paliwa podczas tankowania. Co ważne, udział w promocji nie jest ograniczony limitem transakcji, koniecznością posiadania aplikacji mobilnej czy karty lojalnościowej. Zatem każdy, kto odwiedzi stację paliw może skorzystać z promocji podczas tankowania! Akcja ma trwać do odwołania.

Tankujący na paragon do 60 litrów paliwa otrzymuje 10 gr zniżki na benzynę 95, 98, ON oraz ON uszlachetniony. Przy zakupie dowolnej kawy, hot-doga, zapiekanki lub płynu do spryskiwaczy rabat wzrośnie do 20 gr za litr, a gdy zdecydujemy się zakupić równocześnie minimum dwa wyżej wymienione artykuły, zniżka wyniesie 30 gr na każdym litrze paliwa.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze