Chcieli ukraść samochód, odstawili dziecko pod szkołę

W Ameryce bardzo często dochodzi do absurdalnych sytuacji. Jedna z nich wydarzyła się niedawno w stanie Virginia, gdzie złodzieje ukradli samochód z dzieckiem w środku.

Z pewnością to był jeden z najgorszych dni w życiu tej kobiety. Tak jak każdego dnia przed odwiezieniem dziecka do szkoły podjechała na pocztę, gdzie pracowała jako listonoszka, żeby odebrać czekające na nią przesyłki do doręczenia. W tym czasie jej dziecko czekało w samochodzie.

Jednak, gdy wróciła po kilkudziesięciu minutach, samochodu ani dziecka nie było na miejscu. Okazało się, że pozostawiła samochód uruchomiony, żeby syn mógł słuchać muzyki podczas oczekiwania. Tymczasem w okolicy pojawiło się dwóch śmiałków, którzy postanowili ukraść samochód. Jednak po chwili zorientowali się, że w środku znajduje się jeszcze dziecko. Żeby nie pogarszać swojej sytuacji, postanowili że odwiozą je pod szkołę i tam porzucą samochód. Dziecko było lekko zaniepokojone, ale podało im adres.

Po kilkunastu minutach od zgłoszenia na policji, udało się znaleźć samochód porzucony pod szkołą, dzięki aplikacji „Find my iPhone”, gdyż matka pozostawiła swój telefon w aucie. Okazało się, ze jej syn od kilku minut siedzi grzecznie w ławce na zajęciach szkolnych.

Cała historia skończyła się szczęśliwie, ale policja może jej teraz postawić zarzuty za pozostawienie dziecka bez opieki przez dłuższy czas.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze