Chciał się ścigać z motocyklami, więc zaciągnęła mu ręczny. Nie skończyło się dobrze

Stanowczą reakcję na próby ścigania się kierowcy, z którym podróżujemy, popieramy w stu procentach. Ale robienie tego w sposób inny, niż werbalny, to czysta głupota.

Ile takich sytuacji już widzieliśmy. Kierowca osobówki zauważa motocyklistów i chce się z nimi pościgać. Jeszcze lepiej jeśli jedzie ze znajomymi – wyprzedzić motocykl to dopiero szacun. Co prawda mało który samochód jest w stanie nadążyć za jednośladem, więc to bardziej kwestia tego, czy rider ma ochotę na łamanie przepisów, ale o tym sza.

Ostre hamowanie na ekspresówce zakończone wypadkiem

Ten kierowca niemieckiego sedana (wygląda na Jettę, ale może być to też Passat) nie jechał sam i najwyraźniej bardzo chciał zaimponować swoim współpasażerom. Jak wynika z tytułu nagrania, nie spodobało się to jego dziewczynie, która zrobiła coś bardzo, bardzo głupiego. Zaciągnęła ręczny.

Brawurowy pościg zakończony staranowaniem przestępcy

Na filmie widać jak na chwilę tylne koła samochodu blokują się i leci spod nich dym. Auto wpada w nieduży poślizg, który kierowca pewnie dałby radę opanować, ale z jego lewej strony znajdowała się bariera. Po uderzeniu w nią Volkswagen zaliczył rolkę.

https://www.youtube.com/watch?v=AHbn4Y8Y8h0

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Passat b7 wersja usa ma ręczny niestety

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze