Chciał się ścigać z motocyklami, więc zaciągnęła mu ręczny. Nie skończyło się dobrze

Chciał się ścigać z motocyklami, więc zaciągnęła mu ręczny. Nie skończyło się dobrze

18 maja 2020
1
1
Stanowczą reakcję na próby ścigania się kierowcy, z którym podróżujemy, popieramy w stu procentach. Ale robienie tego w sposób inny, niż werbalny, to czysta głupota.
Loading module...

Ile takich sytuacji już widzieliśmy. Kierowca osobówki zauważa motocyklistów i chce się z nimi pościgać. Jeszcze lepiej jeśli jedzie ze znajomymi - wyprzedzić motocykl to dopiero szacun. Co prawda mało który samochód jest w stanie nadążyć za jednośladem, więc to bardziej kwestia tego, czy rider ma ochotę na łamanie przepisów, ale o tym sza.

Ostre hamowanie na ekspresówce zakończone wypadkiem

Ten kierowca niemieckiego sedana (wygląda na Jettę, ale może być to też Passat) nie jechał sam i najwyraźniej bardzo chciał zaimponować swoim współpasażerom. Jak wynika z tytułu nagrania, nie spodobało się to jego dziewczynie, która zrobiła coś bardzo, bardzo głupiego. Zaciągnęła ręczny.

Brawurowy pościg zakończony staranowaniem przestępcy

Na filmie widać jak na chwilę tylne koła samochodu blokują się i leci spod nich dym. Auto wpada w nieduży poślizg, który kierowca pewnie dałby radę opanować, ale z jego lewej strony znajdowała się bariera. Po uderzeniu w nią Volkswagen zaliczył rolkę.

Loading module...

Komentarze

Wiktor
18 maja 2020 09:45
Passat b7 wersja usa ma ręczny niestety