Caterhamy są tanie!

Czy Caterhamy są tanie? Pewnie dla większości nie - no bo ani to duże ani praktyczne. Na pewno są jednak tańsze! No i jak fajnie się nimi jeździ!

 

fot. Motocaina

Gdy tylko samochody marki Caterham pojawiły się w Polsce opisywałyśmy wam wrażenia z jazdy tym „strusiem pędziwiatrem” (czytaj tutaj). Dla tych z was, które zamarzyły wtedy o niezbyt praktycznym aucie, które daje niesamowitą frajdę z jazdy i doznania, jakich trudno zakosztować w innym samochodzie mamy dobrą wiadomość – Caterhamy tanieją!

Kurs złotówki tym razem zadziałał na naszą korzyść, szczególnie, że również brytyjski producent zdecydował się na obniżenie ceny legendarnego Super Seven o 2-3 tysiące funtów. Efekt – kwota 118 tysięcy figurująca w polskim cenniku marki.

Jeśli uważacie, że to nadal sporo jest sposób na kolejne obniżenie ceny Caterhama, tym razem o prawie 20 tysięcy złotych. Żeby jednak kupić tańsze auto trzeba się przygotować na pewną niespodziankę. 99 tysięcy złotych nie kosztuje bowiem zakup kluczyków do samochodu i parkującego przed salonem auta, a tzw. kit czyli zestaw do samodzielnego montażu samochodu!

Jeśli uwielbiamy „robótki ręczne” i nie straszne nam wyzwaniam, Caterham zapakowany w karton to świetny pomysł na spędzenie czasu i posiadanie własnoręcznie zbudowanego pojazdu. Wada: konieczność samodzielnego wykonania homologacji. Pomyślcie jednak, jak mogłoby być fajnie…

Źródło: Caterham

 

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze