Karolina Chojnacka

Bugatti Chiron Tourbillon – kultowy silnik Bugatti w formie zegarka

Stylistyka, energia i kunszt Bugatti w zegarku stworzonym na cześć kultowego Chirona.

Pomyśl o wszystkich rzeczach, które towarzyszą wrażeniu Bugatti: precyzji, pięknie, osiągach… wszystko to łączy bijące serce silnika, który napędza najbardziej zaawansowane hipersportowe samochody na świecie.

Wprowadzony w kwietniu 2020 roku Jacob & Co. x Bugatti Chiron Tourbillon to zegarek, który łączy w sobie najważniejsze uczucia, będące synonimem marki Bugatti. Kultowy 16-cylindrowy silnik Bugatti po raz pierwszy ożywa w formie zegarka.

Kunszt, poświęcenie i umiejętności, jakie przedstawia model Chiron, zostały zaprezentowane w czterech nowych edycjach zegarka, będących szczytem przemysłu motoryzacyjnego i szczytem zegarmistrzostwa.

Przeczytaj też: Bugatti na rękę

Misternie zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły, cztery nowe edycje zegarków Chiron Tourbillon pod każdym względem uosabiają samochody Bugatti. Zainspirowany płynnymi liniami Chiron, zegarek jest ukształtowany tak, aby pasował do swojego samochodowego odpowiednika.

Jako interpretacja ikony Bugatti, zegarek naturalnie pozostaje wierny projektowemu DNA firmy, a także oddaje jej emocjonalność.

Bugatti Chiron Tourbillon

Przeczytaj też: Bugatti Speedline, czyli niezwykła historia rekordów prędkości Bugatti

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze