Bugatti na rękę

Prosto z deski rozdzielczej Bugatii 16 C Galibier na naszą rękę. Stylowy zegarek należy do pięknych akcesoriów, więc pomarzmy sobie o nim razem.

 
fot. Bugatti

Koncept samochodu 16 C Galibier, przedstawiony w tym roku przez francuskiego producenta zachwyca luksusem i przepychem swojego wnętrza. Poza pięknymi materiałami, z których wykonano kokpit, na specjalną uwagę zasługuje umieszczony na desce rozdzielczej zegar. To jednak nie zwykły chronometr, a dzieło szwajcarskiej marki Parmigiani, która już od wielu lat współpracuje z marką Bugatti. Jest umocowany na desce rozdzielczej, ale daje się również od niej odczepić. Wtedy możemy umieścić go na pasku i założyć na rękę lub potraktować jako elegancki zegarek do kieszeni – fajnie jest mieć element Bugatti przy sobie.

W 2010 roku zarząd Bugatti ma podjąć decyzję dotyczącą rozpoczęcia produkcji 16 C Galibier, do tego czasu możemy pooglądać sobie małe dzieło sztuki na rękę i zastanowić się, jak je zdobyć.

Najnowsze

Kalendarze Porsche

Już są! Od połowy października Porsche oferuje kilka rodzajów kalendarzy i terminarzy, które - jak co roku - wydane są wyjątkowo ekskluzywnej formie. Na rok 2010 r. przewidziano w nich promocję głównie modelu Panamera, muzeum Porsche oraz podkreślanie niebanalnego designu i historii marki.

fot. Porsche

Oficjalny kalendarz Porsche to konieczność dla jakiegokolwiek kierowcy samochodu z Zuffenhausen. Pod mottem „Perspektywa Kierowcy „, wydano kilka rodzajów terminarzy, z których każdy jest wyjątkowo ekskluzywnie wydany.

Jeden z nich traktuje głównie o modelu Panamera (zdjęcia między datami, symbole) kosztuje 35 euro, a został stworzony specjalnie przez projektantów Centrum Porsche w Weissach. Są także kalendarze ścienne sprzedawane z CD-ROM, który zawiera wygaszacz ekranu i film krótkometrażowy (dostępny w ograniczonym nakładzie 4,000 kopii, kosztuje 57 euro).

Historyczny kalendarz z kolei nosi tytuł „Jedyny w swoim rodzaju” i dostarcza doznań wizyalnych wielbicielom pojazdów zabytkowych. Ten unikalny terminarz dostępny będzie dopiero od 31 grudzień 2010 jak (35 euro).

Jest też kalendarz traktujący o Porsche Museum Zuffenhausen prezentujący kamienie milowe marki – jest schludnie wydaną pozycją w formie pamiętnika ze spiralnym wiązaniem (38 euro).

Kalendarze można zamówić na stronie Porsche.

 

Najnowsze

Darmowa wycena auta i motocykla

Chcesz sprzedać sprzedać po sezonie swój motocykl, a może skorzystać z wyprzedaży w salonach samochodowych kupując nowe auto, jednocześnie wyzbywając się starego? Nie wiesz ile wziąć pieniędzy za swój pojazd? Są miejsca, gdzie wyceny dokonasz za darmo.

Czasem trudno się rozstać z długo użytkowanym pojazdem…
fot. Motocaina

Rzadko kto na bieżąco śledzi ceny konkretnych modeli samochodów czy motocykli. Dopiero jak dochodzi do chęci sprzedaży zastanawiamy się, ile powinnyśmy wziąć za swój pojazd. Ale skąd czerpać wiedzę?

Pierwszym krokiem, jeśli chcemy poznać wartość naszej maszyny, są wszelkie serwisy ogłoszeniowe w internecie, lub gazety dedykowane anonsom typu kupię / sprzedam. Oczywiście należy zwracać uwagę na stan auta (czy powypadkowy, który właściciel, jak serwisowany, czy garażowany itp.), jak również wersję wyposażenia, czy ewentualne inwestycje, jakie poczynił dotychczasowy użytkownik by np. zindywiualizować własne dwa, lub cztery koła.

Gdy chcemy jednak szybko poznać średnie ceny, jakie można uzyskać sprzedając konkrenty pojazd, warto zajrzeć na stronę Eurotax Glass, wpisać w wyszukiwarkę markę i model i uzyskujemy informację o przeciętnej kwocie jaką otrzymuje obecnie właściciel maszyny za określony rocznik (aby sprawdzić kliknij tu). Podobnie ma się sprawa z wyceną jednośladów. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: darmowa wycena motocykli i wyskoczą pozycje, które są warte uwagi.

Najnowsze

Darmowa wycena samochodu

Chcesz skorzystać z wyprzedaży w salonach samochodowych kupując nowe auto, jednocześnie wyzbywając się starego? Albo poprostu kupić używany, ale gwarantujący jazdę przez całą zimę samochód? Nie wiesz ile wziąć pieniędzy za swój pojazd? Są miejsca, gdzie wyceny dokonasz za darmo.

Czasem trudno się rozstać z długo użytkowanym pojazdem…
fot. Motocaina

Rzadko kto na bieżąco śledzi ceny konkretnych modeli samochodów. Dopiero jak dochodzi do chęci sprzedaży zastanawiamy się, ile powinnyśmy wziąć za swój pojazd. Ale skąd czerpać wiedzę?

Pierwszym krokiem, jeśli chcemy poznać wartość naszej maszyny, są wszelkie serwisy ogłoszeniowe w internecie, lub gazety dedykowane anonsom typu kupię / sprzedam. Oczywiście należy zwracać uwagę na stan auta (czy powypadkowy, który właściciel, jak serwisowany, czy garażowany itp.), jak również wersję wyposażenia, czy ewentualne inwestycje, jakie poczynił dotychczasowy użytkownik by np. zindywiualizować własne cztery koła.

Gdy chcemy jednak szybko poznać średnie ceny, jakie można uzyskać sprzedając konkrenty pojazd, warto zajrzeć na stronę Eurotax Glass, wpisać w wyszukiwarkę markę i model i uzyskujemy informację o przeciętnej kwocie jaką otrzymuje obecnie właściciel maszyny za określony rocznik (aby sprawdzić kliknij tu).

Najnowsze

Darmowa wycena motocykla

Chcesz sprzedać sprzedać po sezonie swój motocykl, a może skorzystać z wyprzedaży w salonie kupując nowy jednoślad, jednocześnie wyzbywając się starego? Nie wiesz ile wziąć pieniędzy za swoje dwa koła? Są miejsca, gdzie wyceny dokonasz za darmo.

Czasem aż głowa boli, jak mamy się rozstać ze swoim ukochanym jednośladem…
fot. Motocaina

Rzadko kto na bieżąco śledzi ceny konkretnych modeli  motocykli. Dopiero jak dochodzi do chęci sprzedaży zastanawiamy się, ile powinnyśmy wziąć za swój pojazd. Ale skąd czerpać wiedzę?

Pierwszym krokiem, jeśli chcemy poznać wartość naszej maszyny, są wszelkie serwisy ogłoszeniowe w internecie, lub gazety dedykowane anonsom typu kupię / sprzedam. Oczywiście należy zwracać uwagę na stan motocykla (czy powypadkowy, który właściciel, jak serwisowany, czy garażowany itp.), ewentualne inwestycje, jakie poczynił dotychczasowy użytkownik by np. zindywiualizować własne dwa koła.

Gdy chcemy jednak szybko poznać średnie ceny, jakie można uzyskać sprzedając konkrenty pojazd, warto wpisać w wyszukiwarkę markę i model i uzyskujemy informację o przeciętnej kwocie jaką otrzymuje obecnie właściciel maszyny za określony rocznik. Wpisz w google: darmowa wycena motocykli i wyskoczą pozycje, które są warte uwagi.

Najnowsze