Karolina Chojnacka

Brudny samochód to problem? Nie, to potencjalne dzieło sztuki!

Przekonał się o tym właściciel pewnego wyjątkowo brudnego auta.

Lewis Hamilton dokonał rzeczy, wydawałoby się niemożliwej, wyrównał rekord Michaela Schumachera i został siedmiokrotnym mistrzem świata Formuły 1!

Nie co dzień zostaje się mistrzem świata i nie co dzień przechodzi się do historii Formuły 1. Po zdobyciu siódmego tytułu, wyraźnie wzruszony Hamilton powiedział:

Brakuje mi słów. Oczywiście trzeba zacząć od ogromnych podziękowań dla wszystkich ludzi, którzy są tutaj i tych w fabryce. To dzięki nim mamy szansę, żeby walczyć i ścigać się. Ta cała podróż, którą razem odbywamy, jest bardzo ważna. Chciałem też bardzo podziękować moim wszystkim fanom, Team LH, za to, że byliśmy razem przez te wszystkie lata i mojej rodzinie.

Gdy jest się młodym to ma się marzenia. Natomiast to, co dzieje się teraz, przekracza je wszystkie. Mam nadzieję, że dzieciaki na świecie widzą to. Niech nie słuchają kogoś, kto mówi, że pewnych rzeczy nie da się osiągnąć. Trzeba pracować i gonić za swoimi marzeniami. Nie wolno nigdy się poddawać. Trzeba walczyć.

Przeczytaj też: GP Turcji: Lewis Hamilton siedmiokrotnym mistrzem świata

Zdobycie siódmego tytułu mistrza świata F1 przez Lewisa Hamiltona postanowił uczcić pewien artysta, Ruddy Muddy, który tworzy swoje dzieła na…brudnych samochodach. Trzeba przyznać, że rysunek zapiera dech w piersiach!

Brudny samochód to problem? Nie, to potencjalne dzieło sztuki!

Przeczytaj też: Dzięki temu gadżetowi, Twój samochód już nigdy nie będzie brudny!

Chcielibyście znaleźć kiedyś takie arcydzieło na swoim samochodzie?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze